30 nemokamų pakvietimų į pranešimą apie dirbtinio intelekto pagrindus mokykloje ir parodas COMIC CON BALTICS+GameOn!

May 17, 2022 | Erasmus+, Introducing AI, Naujienos

Maloniai kviečiame mokytojus ir vyresnių klasių mokinius šį penktadienį, gegužės 20 d.,“Litexpo” susipažinti su “Robotikos mokyklos” ir “Erasmus+” projekto partnerių kartu parengta metodika, skirta mokyti dirbtinio intelekto programavimo pagrindų.

“Robotikos mokyklos” stende 4 salėje, A dalyje, nr. 4.A10 galėsite iš arti pamatyti, kaip veikia dirbtinio intelekto programos valdoma roboto ranka, automobiliukai robotai JetBot Nano ir kitos technologinės naujovės.

Metodiką ir projekte sukauptą patirtį pristatysime 15 val., 5.2 salėje.

Pranešimo “Kaip mes mokėme suomius kurti dirbtinį intelektą. Ir kaip to mokytis dar mokykloje” metu:

–          Sužinosite, kokių naujovių dirbtinio intelekto programavimo srityje išmokėme suomius (ir ne tik)!
–          Pamatysite ką tik įvykusio tarptautinio hakatono metu sukurtas mokinių idėjas ir projektus;
–          Susipažinsite su projekto „Introducing Artificial Intelligence in Vocational Schools in Europe” metodika, kurią galima pritaikyti bet kurioje mokykloje;
–          Galėsite išbandyti inovatyvias dirbtinio intelekto mokymo priemones.

Pranešimo trukmė 45 min.

Norintiems aplankyti mūsų stendą ir atvykti į pranešimą, dovanojame 30 pakvietimų! Pakvietimai galioja vienai dienai ir su jais galėsite aplankyti parodas COMIC CON BALTICS ir GameOn bei kitus Mokyklų dienai skirtus pristatymus!

Registracija el.paštu [email protected]