KOMANDINIAI RENGINIAI

KVIEČIAME APTARTI DETALES AR NAUJAS IDĖJAS MŪSŲ TURIMAIS ROBOTAIS IR TECHNOLOGIJOMIS KARTU.

Formuokite komandą ir švęskite įmonei svarbias progas naujųjų technologijų apsuptyje. Robotų sumo varžybos – komandos formavimo renginys, visuotinai pripažintas geriausiu, originaliu ir įtraukiančiu.
Pateikiame jau pasiteisinusius ir naudojamus scenarijus.

VR SIMULIATORIUS

ROBOTŲ SUMO

MINČIŲ SKAITYMAS

DRONŲ LENKTYNĖS

HOLOGRAMŲ GAMYBA

KOMANDINIS BURIAVIMAS

BEPILOTĖ VALTIS

ROBOTŲ SUMO VARŽYBOS

LEGO robotų Sumo varžybos – visuomet labiausiai pasisekęs renginio akcentas.
Dalyviai atskirose komandose konstruoja ir programuoja robotus ir dalyvauja azartiškose Sumo varžybose!
Komandos tikslas yra pastatyti kuo stipresnį ir gudresnį robotą, kuris galėtų iš apvaliojo ringo išstumti priešininką.

KAINA nuo 29€ dalyviui

VIRTUALIOS REALYBĖS SIMULIATORUS

Virtualios realybės stendas, kuriame renginio dalyviai galėtų persikelti į virtualų pasaulį ir išbandyti save mūšyje, šokti, skristi, leistis į kosmines keliones!
Taip pat galimos skrydžio ir/arba ralio simuliacijos, kurių metu žaidėjai galės valdyti transporto priemonę tikroviškais simuliatoriais.

KAINA nuo €399
(priklausomai nuo tipo, kiekio)

MINČIŲ SKAITYMO APARATAS

Žaidimai minčių skaitymo aparatu!
Žaidimų tikslas – telekinezė – manipuliuoti objektais ekrane, valdant savo mintis ir būsenas.

Tai priedas, pagyvinantis pagrindines renginio veiklas
Nuo 450€ / renginiui

Hologramų kūrimo dirbtuvės vykdomos naudojant išmanųjį telefoną. Dalyviai galės pasigaminti specialų priedą, kuris leis paprastu telefonu stebėti atgyjančius ore vaizdus, figūras, vaizdo įragus! Renginiui pasibaigus pagamintą priedą kiekvienas dalyvis galės pasiimti su savimi, žinodami kaip ir ką juo galima nuveikti.

KAINA nuo 9€ dalyviui

KOMANDINIS BURIAVIMAS

Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti unikalią komandinę patirtį, kurios nerasite niekur kitur. Šią vasarą jūs ir jūsų komanda galite dalyvauti mūsų „Buriuok ir vienykis“ nuotykyje ir tapti išskirtinės patirties dalimi.
Tai proga išbandyti buriavimo įspūdžius ir azartiškai patirti gamtos grožį kartu, stiprinant kolegų ryšius. Turime kelias manevringas lengvas jachtas, kurias legaliai galite buriuoti ir be licencijos ir ežerą Trakuose. Mūsų patyrę instruktoriai suteiks jums nepakartojamų iššūkių, o nenorintiems lipti laivan – užduočių vadovauti komandai nuo kranto.
Renginio metu galėsite rinktis iš kelių skirtingų misijų: Piratų lobis, Estafetės, Aklas buriavimas, Regata, Žmogus už borto ir net Jūrų mūšio simuliacija!
Susikursite neišdildomus prisiminimus ir stipresnius santykius su komandos nariais, o visa tai – mėgaudamiesi diena ant vandens. Nepraleiskite šio išskirtinio patyrimo!

BEPILOTĖ VALTIS

Unikalus ir neregėtas nuotoliniu būdu valdomos, mūsų sukurtos valties modelis Drone Boat, galintis gabenti iki 10 kg svorio krovinį gali paįvairinti Jūsų šventę! Su dronu rengiamas Vandens ir šviesų šou šventės, festivalio, gimtadienio arba masinio renginio metu! Valties gebėjimas gabenti krovinius gali būti panaudotas siekiant šou suteikti papildomą dimensiją ar parengti pristatymą, fejerverkų ar šviesų paleidimą iš vandens.

Valtis gali gabenti gėles, balionus, gėrimus. Taip pat, įmonės gali naudoti valties modelį naujiems produktams pristatyti unikaliu būdu.

Į valtį galima pakrauti gaminį ir plaukti per vandenį į paleidimo vietą. Tai sukurtų įsimintiną patirtį dalyviams ir sukeltų šurmulį apie produkto pristatymą. Laivo modelis gali būti naudojamas vandens festivaliuose arba būti rinkodaros kampanijų dalimi, siekiant atkreipti dėmesį į prekės ženklą ar produktą.

Laivo krovininė talpa gali būti panaudota pavyzdžiams ar reklaminėms prekėms platinti ant vandens.

KOMANDINĖS DRONŲ LENKTYNĖS

Šio renginio metu dalyviai išmoks valdyti lenktyninius dronus, sužinos, kur galima pritaikyti šiuos šiuolaikiškus įgūdžius ir patys pasiūlys panaudojimo būdų bei praktikuosis efektyviai dirbti komandoje.

Renginys prasideda komandinių taisyklių suformavimu, aerodinamikos ir valdymo aptarimu, simuliatoriais, ir atsakomybių pasidalinimu.

Pristatomos galimos konkurencinės strategijos ir surengiamos varžybos. Kiekvienai komandai duodami 2-3 bandymai toje pačioje trasoje vienu metu.

Renginio kaina priklausoma nuo pasirinktos platformos ir dronų.

PRAMOGŲ KOMPLEKTAI

VR KOMPLEKTAS