BURIUOK, PRAMOGAUK, SUSIVIENYK!

BURIUOK IR VIENYKIS – FORMUOKITE KOMANDĄ KITAIP!

LEISKITĖS Į KVAPĄ GNIAUŽIANTĮ BURIAVIMO NUOTYKĮ SU MŪSŲ JACHTŲ FLOTILE!

IŠMĖGINKITE UNIKALIĄ GALIMYBĘ, LEISIANČIĄ PATIRTI LAIVO VALDYMO SUBTILYBES DALYVAUJANT JŪRŲ MUŠIO UŽSIĖMIME BEI ĮSITRAUKIANT Į PIRATŲ LOBIŲ PAIEŠKAS.

EDUKACINĖ, VIENIJANTI, ŽAVI PATIRTIS, PO KURIOS Į DARBUS SUGRĮŠITE ŽVALŪS IR PASIRENGĘ ĮVEIKTI KASDIENOS IŠŠŪKIUS.

JŪRŲ MŪŠIS

LOBIŲ PAIEŠKOS

PLAUKIMAS JACHTOMIS GAMTOS APSUPTYJE

RENGINIO EIGA

Buriavimo instruktoriai supažindins jūsų komandą su laivo valdymo pagrindais, kuriuos išbandysite čia pat kompiuterio simuliatoriuje ir kuomet pasiruošę, leisitės Lietuvos ežerų vandens takais, žaliuojančios gamtos apsuptyje!

Renginių planai yra suformuoti ir kuriami eigoje atsižvelgiant į jūsų poreikius, viziją bei biudžetą. Komandos formavimo renginio metu užsiėmimai susiję ne tik su plaukimu laivais, krante taip pat esame paruošę nuotaikingų užsiėmimų, tokių kaip Piratų lobis, Estafetės, Žmogus už borto bei Jūrų mūšio simuliacija.

KOMANDINIS BURIAVIMAS

Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti unikalią komandinę patirtį, kurios nerasite niekur kitur. Šią vasarą jūs ir jūsų komanda galite dalyvauti mūsų „Buriuok ir vienykis“ nuotykyje ir tapti išskirtinės patirties dalimi.
Tai proga išbandyti buriavimo įspūdžius ir azartiškai patirti gamtos grožį kartu, stiprinant kolegų ryšius. Turime kelias manevringas lengvas jachtas, kurias legaliai galite buriuoti ir be licencijos ir ežerą Trakuose. Mūsų patyrę instruktoriai suteiks jums nepakartojamų iššūkių, o nenorintiems lipti laivan – užduočių vadovauti komandai nuo kranto.
Renginio metu galėsite rinktis iš kelių skirtingų misijų: Piratų lobis, Estafetės, Aklas buriavimas, Regata, Žmogus už borto ir net Jūrų mūšio simuliacija!
Susikursite neišdildomus prisiminimus ir stipresnius santykius su komandos nariais, o visa tai – mėgaudamiesi diena ant vandens. Nepraleiskite šio išskirtinio patyrimo!

RENGINIO PRIVALUMAI

⛵ Sustiprės komandiniai tarpusavio santykiai.
⛵ Bendradarbiavimas taps efektyvesnis ir kokybiškesnis.
⛵ Problemų sprendimo būdų paieškos lavins greitą reakciją ir mąstyseną.
Atliekant užduotis geriau pažinsite komandos narių silpnąsias ir stipriąsias puses.
Motyvuos siekti tikslų ir įveikti iššūkius.
Unikali patirtis, leisianti atsikvėpti nuo kasdienybės rutinos.
Edukacinė veikla, skatinanti išmokti naujų dalykų.
Programa vienijanti komandą ir leimianti laimingesnę ir produktyvesnę darbinę aplinką.

⛵ Naudosime lengvas 5,2m ilgio švediškas jachtas Stortriss, kurias buriuoti gali visi!