+37061237700 [email protected]

GIMTADIENIO RENGINIAI

PAKVIESKITE ATEITIES TECHNOLOGIJAS Į ŠVENTĘ!

KVIEČIAME APTARTI DETALES AR NAUJAS IDĖJAS MŪSŲ TURIMAIS ROBOTAIS IR TECHNOLOGIJOMIS KARTU.

Formuokite komandą ir švęskite įmonei svarbias progas naujųjų technologijų apsuptyje. Robotų sumo varžybos – komandos formavimo renginys, visuotinai pripažintas geriausiu, originaliu ir įtraukiančiu.
Pateikiame jau pasiteisinusius ir naudojamus scenarijus.

 

 

VR SIMULIATORIUS

VR SIMULIATORIUS

ROBOTŲ SUMO

ROBOTŲ SUMO

MINČIŲ SKAITYMAS

MINČIŲ SKAITYMAS

HOLOGRAMŲ GAMYBA

HOLOGRAMŲ GAMYBA

KOMANDINIS BURIAVIMAS

KOMANDINIS BURIAVIMAS

ROBOTŲ SUMO VARŽYBOS

Azartas, kūrybiškumas, nepakartojamos emocijos, siekis laimėti prizą ir neišdildomi prisiminimai. Lego kovos yra tai, ko reikia Jūsų šventei!

Puiki idėja švenčiant gimtadienį būtų organizuoti LEGO robotų Sumo varžybas! Dalyviai veiklos metu pasiskirsto į atskiras komandas, kiekviena iš komandų konstruoja ir programuoja savo robotą, o tada susitinka azartiškose Sumo varžybose.

Ši veikla sukuria žaismingą atmosferą, netgi keliančią malonią įtampą, nes dalyviai turi tikslą pastatyti kuo stipresnį ir gudresnį robotą, kuris galėtų išstumti priešininką iš apvaliojo ringo. LEGO robotų Sumo varžybos yra labai populiarus renginio akcentas, todėl neabejotinai įtrauks visus dalyvius aktyviai ir smagiai praleisti laiką.

Kaina už dalyvavimą prasideda nuo 29€ žmogui, o veikla organizuojama adresu Kalvarijų g. 143 arba galima susitarti dėl organizavimo kitoje vietoje (Vilniuje atvykimas nemokamas, o už Vilniaus ribų – kaina sutartinė).

VIRTUALIOS REALYBĖS SIMULIATORUS

Kaip įdomiau atšvęsti gimtadienį? Įsimintinu gimtadieniu gali padėti padaryti virtualios realybės simuliatoriai. Gal seniai svajojate apie šokėjo karjerą, arba turite slaptą norą dalyvauti kovoje, o gal norite pabandyti skristi ar netgi leistis į kosminę kelionę? Virtualiame pasaulyje tą padaryti yra paprasta. Galite patirti viską, net ir tai, ko niekada nebandėte. 

Ši veikla įneša linksmybių ir naujų patirčių švenčiant gimtadienį, dalyviai gali išbandyti savo galimybes, tapti herojais savo istorijose ir patirti neįtikėtinas emocijas. Be to, siūlomos skrydžio ir/arba ralio simuliacijos, kuriose žaidėjai gali valdyti tikroviškais simuliatoriais valdomas transporto priemones.

Pakvieskite draugą, giminaitį, surenkite dar didesnę šventę nei buvo tikėtasi ir patirkite naują pasaulį, kartu su virtualios realybės simuliatorių pagalba!

Virtualios realybės simuliatorių pramoga kainuoja nuo 399€, priklausomai nuo tipo ir kiekio. Šią veiklą galima organizuoti adresu Kalvarijų g. 143, o taip pat galime atvykti į Jūsų suplanuotą vietą (Vilniuje atvykimas yra nemokamas, o už Vilniaus ribų – kaina sutartinė)

MINČIŲ SKAITYMO APARATAS

Nepraleiskite galimybės gimtadienio šventę paversti unikalia. Apie tokią patirtį dar ilgai dalinsitės prisiminimais. Juk valdyti kompiuterinius žaidimus savo mintimis telekinezės būdu gali ne kiekvienas ir tikrai ne kasdien. Minčių skaitymo aparatų žaidimai yra puikus pasirinkimas į gimtadienio veiklas įnešti netikėtumo, įvairovės bei smagių prisiminimų. Ši veikla suteikia galimybę manipuliuoti objektais ekrane, valdant savo mintis ir būsenas – telekinezės principu.

Minčių skaitymo aparatai yra priedas, kuris gali papildyti pagrindines renginio veiklas ir suteikti dalyviams galimybę pasinerti į naują, nepamirštamą pasaulį.

Minčių skaitymo aparatų žaidimai yra nuo 450€ / renginiui, ir gali būti organizuojami adresu Kalvarijų g. 143 arba galime atvykti į Jūsų suplanuotą vietą (Vilniuje atvykimas yra nemokamas, o už Vilniaus ribų – kaina sutartinė). Tai puikus pasirinkimas norint suteikti gimtadienio dalyviams unikalią patirtį!

Švenčiant gimtadienį, hologramų dirbtuvės yra puikus būdas pasimėgauti kūrybišku laiku ir išbandyti savo technologinius gebėjimus. Neišsigąskite, jokių neįveikiamų užduočių – viskas paprasta, sugebės kiekvienas. 

Dalyviai neįtikėtinai greitai gali sukurti savo unikalius hologramų priedus, kurie leis jiems matyti įspūdingus, akį džiuginančius vaizdus savo išmaniajame telefone. 

Ši veikla yra ne tik linksma, bet ir užtikrina, kad kiekvienas gimtadienio svečias turės atsiminimų ir netgi pasiliks pačio sukurtą priedą, kuris galės būti naudojamas ateityje.

Kaina nuo 9€ dalyviui ir galima organizuoti tiek Kalvarijų g. 143, tiek atvykstant į bet kurias kitas Jūsų pasirinktas vietas (Vilniuje nemokamai, o už Vilniaus ribų  – kaina sutartinė).

KOMANDINIS BURIAVIMAS

Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti unikalią komandinę patirtį, kurios nerasite niekur kitur. Šią vasarą jūs ir jūsų komanda galite dalyvauti mūsų „Buriuok ir vienykis“ nuotykyje ir tapti išskirtinės patirties dalimi.
Tai proga išbandyti buriavimo įspūdžius ir azartiškai patirti gamtos grožį kartu, stiprinant kolegų ryšius. Turime kelias manevringas lengvas jachtas, kurias legaliai galite buriuoti ir be licencijos ir ežerą Trakuose. Mūsų patyrę instruktoriai suteiks jums nepakartojamų iššūkių, o nenorintiems lipti laivan – užduočių vadovauti komandai nuo kranto.
Renginio metu galėsite rinktis iš kelių skirtingų misijų: Piratų lobis, Estafetės, Aklas buriavimas, Regata, Žmogus už borto ir net Jūrų mūšio simuliacija!
Susikursite neišdildomus prisiminimus ir stipresnius santykius su komandos nariais, o visa tai – mėgaudamiesi diena ant vandens. Nepraleiskite šio išskirtinio patyrimo!

Kaina 1385 eur per jachtą (Vienoje jachtoje maksimalus žmonių kiekis – 5).