UŽSIĖMIMAI SUAUGUSIEMS

Arduino

Išmanusis šiltnamis bute? Automatiškai įsijungiantis apšvietimas bute? Šiuolaikiškos meninės instaliacijos?
Elektronika neturi būti sudėtinga! Arduino yra atviro kodo elektronikos platforma leidžianti įgyvendinti automatizuotas idėjas lengvai. Užsiėmimų metu naudojantis Arduino mikrovaldikliais dalyviai galės išbandyti ir įsitikinti, kad programuoti ir suprasti elektroniką gali visi.

3D SPAUSDINIMAS IR PROJEKTAVIMAS

Ketvirtoji industrinė revoliucija neįsivaizduojama be 3D spausdinimo. Šiuo metu taikomas beveik kievienoje gyvenimo srityje – medicinoje, inžinerijoje, pramonėje, architektūroje. Atspausdinti galima beveik viską – nuo prototipinių detalių iki veikiančių organų, nuo vaistų iki mėsos, nuo lėktuvų iki namų! Išmokus dirbti su 3D, atsiveria kelias į pelningas ir įdomias industrijas.

Žaidimų programavimas

Žaidimų programavimas – tai įkvepiantis pasaulis, kuriame galite tapti kūrėju ir leisti savo vaizduotei gyventi. Tai menas, kurio pagalba galite sukurti naujus pasaulius, nuotykius ir iššūkius. Žaidimų programavimas ne tik suteikia galimybę išreikšti save ir išgyventi nuotykius virtualiame pasaulyje, bet ir skatina logikos mąstymą, problemų sprendimą ir bendradarbiavimą su kitais. Tai puikus būdas išmokti programuoti ir pramogauti tuo pačiu metu.

Kuriame bateriją

Esate pasirengęs sukurti savo tvarią energijos saugyklą? Sukurti savo akumuliatorių nereikia būti profesionaliu inžinieriumi. Pasidarykite patys energijos akumuliatorių iš perdirbtų elektromobilių ir nešiojamųjų kompiuterių akumuliatorių elementų! Ši inovatyvi idėja leidžia jums atkurti ir išnaudoti senas baterijas, suteikiant joms naują gyvenimą. Ne tik padėsite mažinti atliekų kiekį, bet ir turėsite savo asmeninę energijos saugyklą namuose arba net kelionėse.

Dirbtinio intelekto pritaikymas

Šioje kursų programoje dalyviai išmoks esminių įgūdžių, susijusių su dirbtiniu intelektu (DI),  naudojant dvi garsias programas – CHATGPT ir Midjourney.  Tai puiki galimybė plėtoti savo AI įgūdžius ir pritaikyti juos įvairių sričių projektuose.