Kuriame tvarias energijos kaupimo sistemas

„Pasidaryk pats“ energijos saugykla: Sukurkite savo akumuliatorių iš perdirbtų elektromobilių ir nešiojamųjų kompiuterių akumuliatorių elementų

informacija

Kaina: 650 €

Užsiėmimai Vilniuje:

Susirinkus grupei pradedame vasario 14d., 18:00, du kartus per savaitę antradienį ir ketvirtadienį.

Amžius: 16+

Kiekvienas išsineš po savo pagamintą bent 0,25kwh talpos bateriją ir žinias, kaip saugiai pagaminti norimo dydžio, naudoti lauke ir namuos.

Kurso turinys:

8 užsiėmimai po 2 valandas, kurių metu turėsite daug:

Praktinės patirties:
Kurso metu įgysite praktinės patirties projektuodami ir kurdami nedidelį pavyzdinį akumuliatorių iš perdirbtų akumuliatorių elementų.

Ekonomiškas ir ekologiškas: mažos pavyzdinės baterijos kūrimas iš perdirbtų baterijų elementų
leidžia suprasti kaip sutaupyti kuriant energijos kaupimo prietaisą ir kaip naudoti praktikoje.

Viso kurso metu akcentuosime darbo su energetika saugą. Kursime mažos įtampos, 12V akumuiatorių, bet mokysimės ir kaip jį galima jungti prie inverterio, keičiančio į 220V. Dirbsime su elementais, kurie žinomi dėl savaiminio užsidegimo pavojaus. Aptarsime saugos tam priemones, skirtingos elementų chemijos sąvybes.

Karjeros galimybės: kursas suteiks studentams pradinius energetikos valdymo ir energetikos

inžinerijos pagrindus. Tai gali padėti atverti įvairias karjeros galimybes atsinaujinančiosios energijos, energijos kaupimo ir tvariųjų technologijų srityse.

Realus pritaikymas: Kurso metu įgytas žinias ir įgūdžius galima pritaikyti realiuose projektuose, pavyzdžiui, kuriant namų energijos kaupimo sistemą arba mobiliąją įkrovimo stotelę.

Norintieji pažangiausieji studentai bus rekomenduojami energetikos įmonėms, su kuriomis bendradarbiaujame.

Nedidelė klasė: kurse ne daugiau 15os studentų. Tai leis mūsų dėstytojams atsakyti į visus jūsų klausimus, skirti asmeninio dėmesio ir užtikrinti rezultato pasiekimą visiems.

Robotikos mokykla su dėstytojų ir partnerių pagalba nuo dabartinio karo pradžios išsiuntė kelis tūkstančius elementų ir dešimtis surinktų akumuliatorių Ukrainos žmonių poreikiams. Matydami atsarginės energijos svarbą ekstremalių situacijų metu, norime šiomis žiniomis pasidalinti plačiau ir populiarinti pasiruošimą tiek aukštoms elekros kainoms, tiek visiškam jos dingimui, ir galiausiai – turėti daugiau laisvės ką kur kokiais įrankiais kurti.

Elektronikos programavimo kursas, aukščiausios lygos robotika – viskas įmanoma!

Arduino programavimo kursas su dr Vytautu Valaičiu!

Kursas paaugliams – dirbtinio intelekto programavimas kompiuteriniame žaidime! Jau nuo sausio!

Mes įsikūrę

A. Kalvarijų g. 143,