Ieškantiems daugiau iššūkių

3D Kūrėjų Nuotykiai: Kurk Savo Pasaulį!

Išvaduok savo vidinį kūrybiškumą, prisijunk prie mūsų 3D komandos, kuriančios mūsų ateities pasaulį ir darančios jį kur kas įdomesnį!

ką Ugdysime:

• Erdvinį suvokimą: 3D modeliavimas lavina gebėjimą suprasti objektus trimatėje erdvėje.
    • Dėmesį detalėms: Tikslumas 3D modeliavime .
    • Projektų valdymą: Projektų planavimas ir valdymas nuo pradžios iki pabaigos.
    • Bendradarbiavimą: Lavinami komandinio darbo įgūdžiai.

AR JUMS ATSIBODO TECHNOLOGIJŲ PAMOKOS?

Mes įsikūrę

A. Kalvarijų g. 143, Vilnius 08221

Užsiėmimai vyksta

Tvarkaraštis ruošiamas pagal Jūsų balsavimus registracijose

TURITE KLAUSIMŲ?

INFORMACIJA

Kaina:

15 eur/mėn. su NVŠ 25 eur krepšelio finansavimas

Amžius:

8-10 metų; 11-14 metų; 15-18 metų

Jei taip!

Atvykote į tinkamą vietą. Šie kursai ne tik sužadins jūsų kūrybą, bet ir primins, jog pasaulis yra daug spalvingesnis bei įdomesnis nei gali atrodyti. Skiriamės nuo klasikinių technologijų pamokų tuo, kad naudojame naujausią įrangą, pasikliaudami novatoriškais mokymo būdais bendradarbiaudami su Erasmus+ taip pat pasižymime ilga patirtimi dirbant ne tik su jaunimu, bet ir vyresnio amžiaus žmonėmis.

Karjeros Galimybės:

3D suvokimas atveria plačias duris karjerų pasaulyje, nuo žaidimų dizaino ir 3D animacijų iki automobilių bei produktų dizaino. Mūsų komanda tiki, jog ši sritis, bėgant laikui taps vis aktualesnė. Su 3D dizainu nėra apribojimų, nes galima spausdinti iš skirtingų medžiagų, esant poreikiui, jūsų kūrinys gali būti ir minkštas, ir kietas. Galite kurti reikmenis buičiai arba ką nors, ką galėtumėte pardavinėti pradėdami savo verslą. Taigi, vienintelės kliūtys, kurios Jus stabdo nuo sėkmės, yra fantazijos apribojimas bei dvejonės ar verta mokytintis.

Mūsų siekiai:

• Kūrybiškumo Skatinimas: Ugdyti vaikų kūrybiškumą, naudojant 3D modeliavimo įrankius.
  • Inovatyvumo Ugdymas: Skatinti vaikų smalsumą ir norą eksperimentuoti su naujomis technologijomis bei metodais.
  • Technologijų Įsisavinimas: Supažindinti vaikus su pažangiausiomis 3D modeliavimo technologijomis ir jų taikymu įvairiose srityse.
  • Tapti Nepamirštamais: Po pamokų palikti vaikus nustebusius ir su noru pasisakyti tėvams, ką naujo sužinojo per pamoką.

KITOS KLASĖS

PRADINUKAI