Kurkime ir valdykime Dronus!

Mokymai suaugusiems, siekiantys įgyti praktinių žinių ir įgūdžių dronų projektavimo, programavimo bei žvalgybos misijų organizavimo srityse.

KĄ VEIKSIME:

• Išanalizuosime skirtingų tipų dronus ir jų konstrukcijos ypatybes.
  • Kursime 3D modelį nestandartinei drono daliai, atsižvelgiant į aerodinamines savybes ir svorio apribojimus.
  • Užprogramuosime droną atlikti paprastą užduotį, pavyzdžiui, skristi nustatyta trasa ir grįžti.
  • Organizuosime praktinę žvalgybos misiją, naudojant dronus ieškant ir identifikuojant objektus.
  • Identifikuosime ir spręsime problemas su dronų skrydžio efektyvumu.

KĄ VEIKSIME:

• Išanalizuoti skirtingų tipų dronus ir jų konstrukcijos ypatybes.
  • Identifikuosime ir spręsime problemas su dronų skrydžio efektyvumu.
Registruotis į laukiančiųjų sąrašą
Kursuok registracija į laukiančiųjų sąrašą
Jus dominanti tema (viena ar kelios):
Dronų valdymas

Laisvės viršūnėje – išskleisk savo skrydžio talentą su mūsų dronų programomis!

Kam skirti šie mokymai?

Mokymai yra skirti suaugusiems, siekiantiems įgyti praktinių žinių ir įgūdžių, reikalingų savarankiškam dronų projektavimui ir konstravimui. Dėmesys skiriamas ne tik dronų skraidymo principams ir valdymui, bet ir sudėtingesnėms inžinerinėms bei programavimo užduotims, kurios reikalingos norint sukurti veikiantį droną.

Žinių Panaudojimas:

Programa pabrėžia dronų konstravimo ir programavimo svarbą, skatindama inovacijas ir kūrybiškumą dronų technologijų srityje. Dalyviai įgis praktinių žinių, kurias galės tiesiogiai pritaikyti kuriant ir tobulinant dronus.

Mūsų siekiai:

• Suteikiame teorines žinias ir praktinius įgūdžius, būtinus savarankiškam dronų konstravimui ir programavimui.
  • Ruošiame dalyvius sėkmingai įsilieti į aukštųjų technologijų darbo rinką, pabrėždami karjeros galimybes šioje srityje, nepriklausomai nuo jų amžiaus.
  • Stipriname kritinį mąstymą, problemų sprendimo ir komandinio darbo įgūdžius, skatinant kūrybišką požiūrį į dronų kūrimo iššūkius bei veiksmingą bendradarbiavimą su kolegomis ir atsakingą vartojimą.

Mes įsikūrę

Kalvarijų g. 143, Vilnius 08221

Užsiėmimų laikas

Rinkitės iš skirtingų datų bei laikų Kursuok internetinėje sveitainėje.

TURITE KLAUSIMŲ?

INFORMACIJA