Adapt 4 Future

ŠIAME KURSE NAGRINĖSIME DAIKTŲ TAISYMO PROCESĄ NAUDOJANT 3D SPAUSDINIMO TECHNOLOGIJAS

informacija

Kaina: Nemokamai!
I dalis ir II dalis po 8 ak.val.

Užsiėmimai Panevėžyje:

Kovo 7 d. (I dalis) ir kovo 8 d. (II dalis) nuo 10 iki 17 val.

Amžius: Suaugusiems.

“Robotikos mokykla” kviečia suaugusiuosius dalyvauti nemokamuose 3D spausdinimo mokymuose. Programa skirta pradedantiesiems. Užsiėmimai susideda iš 2 dalių:

I dalis – susipažinimas su 3D spausdinimo technologija ir jos galimybėmis; paprastų objektų modeliavimas su programa TinkerCAD. Bus galimybė 3D spausdintuvu atsispausdinti savo sukurtą darbą!

II dalis – žinių gilinimas 3D spausdinimo srityje. Kursime objektus su 3D modeliavimo programa OnShape bei bandysime sutaisyti sulūžusius daiktus, sumodeliuojant reikiamą detalę 3D programoje. Galite atsinešti savo sulūžusį daiktą ar prietaisą, kuriam bus galima sukurti reikiamą detalę!

Mokymo dalyviai gaus pažymėjimus.

Dalyvių skaičius ribotas!

Jei turite klausimų, prašome kreiptis el.paštu [email protected].

Mokymai organizuojami, vykdant projektą „ADaPT4Future: ADult People create Technologies for their Future“, dalinai finansuojamą Europos Komisijos pagal „Erasmus+“ bendradarbiavimo partnerysčių programą.
Projekto vykdytojas – VŠĮ „Robotikos mokykla“. Partneriai: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka (Lietuva), Fundacja NOVA (Lenkija), Comune di Santarcangelo di Romagna (Italija).

Elektronikos programavimo kursas, aukščiausios lygos robotika – viskas įmanoma!

Arduino programavimo kursas su dr Vytautu Valaičiu!

Kursas paaugliams – dirbtinio intelekto programavimas kompiuteriniame žaidime! Jau nuo sausio!

Mes įsikūrę

A. Kalvarijų g. 143,