Dirbtinio intelekto projekto partnerių susitikimas Maltoje

Jun 22, 2022 | Erasmus+, Introducing AI, Naujienos

📌 Projekto “Introducing Artificial Intelligence to Vocational Schools in Europe” partneriai iš Lietuvos, Vokietijos, Suomijos ir Maltos susitiko jau paskutiniajame tarptautiniame susitikime, kuris vyko birželio 15-16 d. Maltoje. Susitikime gyvai dalyvavo 12 projekto komandos narių, dar 3 prisijungė nuotoliniu būdu.

➡️ Visi kartu pasidžiaugėme pasiektais projekto rezultatais: net 💯 IT specialybių mokinių trijose šalyse įgijo dirbtinio intelekto programavimo pagrindus!

👍 Sėkmingai įvyko tarptautinis mokinių hakatonas, kurio metu komandos sukūrė puikias dirbtinio intelekto pritaikymo idėjas kasdieniniam gyvenimui.

✅ Parengtas, ištestuotas ir tobulinamas mokymo turinys, skirtas 60 kontaktinių mokymo valandų.

☑️ Šalyse partnerėse bus parengtas laisvai pasirenkamas modulis “Įvadas į dirbtinį intelektą”, kurį galės perimti ir kiti profesinio mokymo atstovai. Modulis bus adaptuotas pagal kiekvienos šalies poreikius ir mokymo sistemą.

Taip pat aptarėme tolimesnę projekto sklaidą ir tęstinumą bei poveikį profesinio mokymo bei kitiems švietimo sektoriams.

🌞 Svarbiausia, kad visi projekto partneriai džiaugiasi naujai įgytomis žiniomis ir patirtimis, nelengvais, bet vertingais iššūkiais ir reikšmingu žingsniu didinant profesinio mokymo patrauklumą!

🆓 Projekto metu sukurta metodinė medžiaga pasiekiama lietuvių ir anglų kalbomis svetainėje play.gaminu.eu.

Susitikimo metu susipažinome su partnerio MCAST veikla ir siūlomomis studijų kryptimis, apžiūrėjome sparčiai atsinaujinantį koledžo miestelį, mokomąsias dirbtuves ir mokymo klases.

ℹ️ Projekto partneriai: Kauno informacinių technologijų mokykla, MCAST, IT4Kids, SEDU, TAI – Turun ammatti-instituutti, Åbo yrkesinstitut.