Ieškantiems daugiau iššūkių

ELEKTRONIKOS PROGRAMAVIMAS IR PRIETAISŲ KŪRIMAS

Rinkdamiesi šį išplėstinį kursą sužinosite apie programų optimizavimo būdus, realaus laiko programavimo subtilybes, kelių užduočių atlikimo vienu metu programavimą, pasitelkdami Arduino mikrovaldiklius, bei jų variklius ir jutiklius.

informacija

Kaina:

2 užsiėmimai per savaitę: 165 €/mėn

Taikant NVŠ krepšelio nuolaidą kainos 20 € mažesnės

Amžius: Nuo 14 ir vyresni

REGISTRACIJA

Registracija į būrelį (elektronikos programavimas ir prietaisų kūrimas)
Pažymėkite visas Jums patogiausias būrelio vedimo datas:
Pažymėkite Jums tinkamą būrelio laiką (galimi keli variantai):
Pasirinkite, kokiu būdu norite mokytis:

ką Ugdysime:

• Pagrindiniai elektronikos principai: Pradėsime nuo pagrindinių elektronikos principų supratimo, kaip srovė, įtampa ir varža – kaip veikia grandinių sujungimas.

• Mikrovaldiklių programavimas: Mokysime programuoti populiarius mikrovaldiklius, tokius kaip micro:bit ir Arduino, naudojant programavimo kalbas, pvz., Scratch, Python.

• Elektroninių projektų kūrimas: Dalyviai turės galimybę kurti įvairius elektroninius projektus, pavyzdžiui, automatus, šviesos juostas, temperatūros jutiklius arba garsinius prietaisus.

• Litavimas ir prietaisų montavimas: Mokysime, kaip tinkamai lituoti elektronikos komponentus ir surinkti funkcionalius prietaisus, kad jie veiktų tikslingai.

• Kūrybinis mąstymas: Skatiname kūrybinį mąstymą ir idėjų generavimą, leisdami dalyviams kurti savo unikalius projektus.

• Realūs projektai: Dalyviai turės galimybę dalyvauti realiuose projektuose, taikant savo elektronikos žinias kuriant praktiškas priemones ar sprendimus.

• Mokymasis komandoje: Skatinsime bendradarbiavimą ir komandinį darbą, leisdami dalyviams kurti projektus su bendraamžiais.

• Technologijos ateitis: Pažindinsime su naujausiomis elektronikos tendencijomis ir ateities galimybėmis, kaip dirbtinis intelektas.

• Praktiniai įgūdžiai: Dalyviai įgis praktinių įgūdžių, kurie gali būti naudingi ateityje inžinerijos, programavimo arba kitose technologijų srityse.

• Kūrybiškas pasaulis: Šiame būrelyje leisime dalyviams pereiti nuo elektronikos idėjų į realius veikiančius prietaisus, kurie gali pakeisti jų požiūrį į technologijų pasaulį.

Įgyjamos kompetencijos

• Elektronikos žinios ir įgūdžiai.
  • Mikrovaldiklių programavimas.
  • Litavimas ir montavimas.
  • Programavimas.
  • Kūrybinis mąstymas.
  • Projekto valdymas.
  • Kūrybiškumo skatinimas.
  • Technologijų supratimas.
  • Praktiniai įgūdžiai.
  • Bendradarbiavimas ir komandinis darbas.

Mes įsikūrę

A. Kalvarijų g. 143, Vilnius 08221

Užsiėmimai vyksta

Tvarkaraštis ruošiamas pagal Jūsų balsavimus registracijose