Ieškantiems daugiau iššūkių

INŽINERIJA IR DRONŲ KŪRIMAS

Išplėstinis inžinerijos ir robotikos kursas norintiems technologinės kūrybos daug ir išsamiai pasigaminant VEIKIANČIUS DRONUS! Kursas apima šias sritis: projektavimas, programavimas, elektronika.

SVARBU: Šiame kurse sudalyvavus bent 1 semestrą, kitame semestre NEMOKAMAI bus galima lankyti Vandens tyrimo laivų-dronų būrelį!

informacija

Kaina:

2 užsiėmimai per savaitę: 165 €/mėn

Taikant NVŠ krepšelio nuolaidą kainos 25 € mažesnės

Amžius: 2 amžiaus grupės:

1 grupė – nuo 6 iki 10 metų

2 grupė – nuo 11 metų

REGISTRACIJA

Registracija į būrelį „Inžinerinė kūryba“
Pažymėkite visas Jums patogiausias būrelio vedimo datas:
Pažymėkite visus Jums tinkamus būrelio laikus:
Pasirinkite, kokiu būdu norite mokytis:

Ką tavęs laukia šiame kurse:

• Programavimas su MicroBit ir Arduino:

Vaikai mokysis kurti dronus pasitelkdami MicroBit ir Arduino įrankius:

• MicroBit: Tai pažangus, net pradinukams tinkamas programavimo įrankis, sukurtas BBC įgyvendinant iniciatyvą Make It Digital, MicroBit skatina vaikus tyrinėti programavimą ir elektroniką, leidžia lengvai kurti įvairius interaktyvius projektus, nuo paprastų LED pamirksėjimų iki sudėtingų jutiklių naudojimo. Net Tim Berners-Lee, Pasaulinio Tinklo (WWW) išradėjas, rekomenduoja MicroBit kaip puikų įrankį, padedantį vaikams suprasti programavimo pagrindus ir kurti naujus išradimus.
    • Arduino: Populiari atviro kodo platforma, naudojama kuriant įvairius elektronikos projektus, suteikianti galimybę gilintis į mikrovaldiklių programavimą ir automatizaciją. Arduino buvo pagrindinė technologija, naudojama kuriant tokias inovacijas kaip pirmosios 3D spausdintuvų versijos ir namų automatizavimo sistemos. Gal moksleivis po šio būrelio jūsų namus pavers išmaniais?

Dronų valdymas, panaudojimo galimybės:

• Mokysimės pilotuoti droną, kurio pagalba galėsite atlikti paieškos ir gelbėjimo misijas. Sužinosite kaip saugiai pilotuoti droną, išmėginsite dronų lenktynes, sukursite savo pirmąjį ORO-foto žemėlapį, susipažinsite su vaizdo medžiagos filmavimo ypatybėmis ir dar daugiau!

• Projektavimas:
    • Mokysimės 3D modeliavimo naudojant TinkerCAD, OnShape ir SolidWorks programas.

– TinkerCAD yra puikus pasirinkimas pradedantiems 3D modeliuoti dėl savo paprastumo. Su juo išmoksime kurti 3D modelius ir pasiruošime spausdinimui.

– OnShape naudojama elektronikos, automobilių ir pramoninio dizaino srityse. Ji padeda greitai kurti prototipus aviacijos, robotikos ir mašinų pramonėje.

– Solidworks yra universali inžinerijos ir gamybos programa, naudojama tokių įmonių kaip Ford, Tesla, Boeing ir NASA. Įvaldę šią programą, galite siekti svajonių darbo vienoje iš tokių įmonių!

• Kūrybinis problemų sprendimas, komandinis darbas, praktiniai savarankiško mokymosi įgūdžiai:

• Mūsų technologiniuose užsiėmimuose mokomės ne tik inžinerijos ir programavimo, bet ir įgūdžių, kurie praverčia visą gyvenimą net kitose srityse. Mokomės projektą vystyti komandoje ir individualiai, siekti tikslo, pasidaryti planą ir kt.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Ar visos priemonės suteikiamos?

Taip, suteikiame visas priemones, nieko įsigyti nereikia.

Ar galimos papildomos konsultacijos kilus neaiškumams?

Taip, konsultuojame ir raštu, pavyzdžiui, el. paštu ir gyvo pokalbio metu.

Įrankiai:

+ Micro:Bit mikrovaldikliai

+ Arduino mikrovaldikliai

+ Solidworks, TinkerCad, OnShape projektavimas

Įgyjamos kompetencijos

• Inžinerijos principų supratimas
    • Mechaninio ir elektroninio projektavimo įgūdžiai
    • Mikrovaldiklių programavimas ir valdymas
    • Elektronikos komponentų naudojimas
    • Robotikos pagrindai ir konstrukcija
    • Prototipų kūrimas ir testavimas
    • Kūrybinis problemų sprendimas