+37061237700 [email protected]

ĮSPŪDŽIAI IŠ SEMINARO MOKYTOJAMS “SUKURK IDĖJĄ DĖŽUTĖJE”

Feb 14, 2022 | Erasmus+, Naujienos, Think Inside The Box

Net 44 mokytojai iš įvairių Lietuvos miestų susipažino su “Erasmus+” projekto metu sukurta inovatyvaus STEAM renginio metodika!

Praktinėje dalyje dalyviai mokėsi programuoti su “micro:bit” kompiuteriukais bei projektuoti trimatėje erdvėje su “SolidWorks” programa.

Kūrybinių dirbtuvių metu mokytojai patys išbandė iššūkį dėžutėje: kūrė, konstravo, matavo ir skaičiavo. Užsidegimo netrūko!

Džiaugiamės mokytojų entuziazmu ir nusiteikimu iššūkį dėžutėje išmėginti ir su savo mokiniais. Per artimiausius mėnesius projekto veiklos persikelia į mokyklas, o jose iš viso sudalyvaus mažiausiai 300 moksleivių iš 5-8 ir 9-12 klasių!

Projekto metodiką bendrai parengė ir seminaro metu pristatė jungtinė “Robotikos mokyklos”, VGTU inžinerijos licėjus ir STEAM Panevėžys komanda.

Seminaras vyko vasario 12 d. VGTU inžinerijos licėjuje, įgyvendinant „Erasmus+“ programos 2 pagrindinio veiksmo strateginių partnerysčių projektą „THINK INSIDE THE BOX! A METHODOLOGICAL STEAM TOOLKIT FOR SCHOOLS”, dotacijos sutarties Nr. 2020-1-LT01-KA201-077987.