Įvyko mokymai Armėnijoje

Jul 27, 2021 | Digital Tools, Erasmus+

ROBOTIKOS MOKYKLOS KOMANDA GRĮŽO IŠ TARPTAUTINIŲ MOKYMŲ ARMĖNIJOJE!

Liepos 19-26 d. Armavir mieste dalyvavome mokymuose “Digitalization of Youth Work”, kurių metu dalinomės patirtimi su jaunimo srities darbuotojais iš Estijos, Lenkijos ir Armėnijos. Robotikos mokyklos mokytojai supažindino dalyvius su Design Thinking metodu ir jo taikymu.

Dalyviai sužinojo apie hakatonų organizavimo principus ir patys praktiškai juos išbandė, kurdami ir pristatydami savo idėjas apie skaitmeninius įrankius darbe su jaunimu.

Buvo organizuotas apsilankymas TUMO Center for Creative Technologies ir susipažinta su centro veikla.

Šie mokymai padėjo visiems partneriams pasiruošti kitam projekto etapui – hakatonų organizavimui kiekvienoje šalyje.

Projektas “Digital Tools for Youth Work” (Nr. 2020-1-EE01-KA227-YOU-093398) koordinuojamas Tartu jaunimo darbo centro Tartu Noorsootöö Keskus. Projekto partneriai: Robotikos mokykla, Արմավիրի զարգացման կենտրոն / Armavir Development Center ir Europejska Fundacja Rozwoju Człowieka.