ĮVYKO TARPTAUTINIAI MOKYMAI JAUNIMO DARBUOTOJAMS

Aug 30, 2021 | Erasmus+, Young Creators

YOUNG CREATORS DISCOVER 3D mokymai jaunimo darbuotojams:

🔸 Prabėgo 5 dienos intensyvaus mokymosi, bendravimo, įkvėpimo, keitimosi idėjomis ir rengimosi vesti 3D dirbtuves jaunimui. Mokymai vyko 2021 m. rugpjūčio 23-27 d. Antalieptėje (Zarasų raj.).

🔸30 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos susipažino su modeliavimu TinkerCAD programoje, išmoko pagaminti liejimo formą iš silikono ir ją pritaikyti šokolado gamybai. Mokymuose dalyvavo jaunimo darbuotojai, jaunimo švietėjai, jaunimo centrų savanoriai.

🔸 Gilinomės į 3D spausdintuvų veikimo principus, praktiškai bandėme spausdintuvo parengimo darbui ir nustatymų subtilybes.

🔸 Mokymų dalyviai aktyviai domėjosi 3D galimybėmis dirbant su jaunimu, diskutavo apie 3D pritaikymą savo darbe, o kai kurie net ir savo iniciatyva sumodeliavo ir atsispausdino praktiškai pritaikomų dalykų pavyzdžius: pakabukus su savo logotipu, medalius bei kitus įspūdingus modelius.

🔸 Po šių mokymų projekto veiklos persikelia į vietinį lygį: mokymų dalyviai ves dirbtuves įvairiuose miestuose. Jos bus, žinoma, nemokamos, ir prieinamos visiems jaunuoliams.

🔸Lietuvoje užsiėmimai vyks Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Panevėžyje, Panevėžio raj. ir Visagine! Informacija apie dirbtuves dalinsimės savo tinklalapyje ir Facebook paskyroje.

🔸Projektas įgyvendinamas pagal Erasmus+ strateginių partnerysčių programą kartu su partneriais Baltijas Reģionālais fonds ir Tartu Noorsootöö Keskus. Projekto Nr. 2020-3-LT02-KA205-007214.