Įvyko tarptautinis Introducing AI projekto susitikimas

Mar 15, 2022 | Erasmus+, Introducing AI, Naujienos

🆕DIRBTINIO INTELEKTO PAGRINDAI PROFESINĖJE MOKYKLOJE: tai vyksta jau dabar, jau Lietuvoje, mūsų projekto dėka!

➡️ “Introducing Artificial Intelligence to Vocational Schools in Europe” – tai antrus metus įgyvendinamas projektas, kurio metu kartu su partneriais iš Vokietijos, Maltos ir Suomijos kuriame ir pilotuojame DI mokymo medžiagą.

🔎 Lietuvoje mokymo turinį testuoja Kauno informacinių technologijų mokykla.

🖥 Jau netrukus patobulinta mokymo medžiaga bus prieinama anglų ir lietuvių kalba visiems besidomintiems!

🇩🇪 Projekto partneriai kovo 10-11 d. Tiubingen mieste, Vokietijoje, susitiko aptarti projekto eigos, rezultatų ir tolimesnių planų. Dalis partnerių dėl COVID ir kitų aplinkybių prisijungė nuotoliniu būdu.

📌 Vizito metu aplankėme Tübingen AI Center ir susipažinome su keturkoju robotu Spot, kuris gali lipti laiptais, judėti nelygia vietove, atsidaryti duris ir atlikti kitų stulbinančių veiksmų.

✅ Projekto partneriai iš užsienio: Sedu, TAI – Turun ammatti-instituutti, Åbo yrkesinstitut, KI macht Schule ir MCAST.

ℹ️ Projektas bendrai finansuojamas Europos Komisijos pagal “Erasmus+” programą.