Įvyko tarptautinis projekto “Digital Tools for Youth Work” susitikimas

Apr 7, 2022 | Digital Tools, Erasmus+

KURIAME SKAITMENINIUS ĮRANKIUS DARBUI SU JAUNIMU! 💻📱

📌Kartu su partneriais iš Estijos, Lenkijos ir Armėnijos gilinamės į jaunimo ir jaunimo organizacijų poreikius.

⚙️ Projekto “Digital Tools for Youth Work” metu bus sukurti mažiausiai 8 skaitmeniniai įrankiai!

📲 “Robotikos mokykla” šiuo metu kuria du įrankius: “Discord” serverį jaunimo organizacijoms bei mobiliąją aplikaciją “Young&Bored”.

✅ Kovo 29-31 d. Lenkijoje, Lodzės mieste, įvyko projekto partnerių susitikimas, kurio metu aptarėme projekto eigą ir diskutavome apie tolimesnes veiklas. Susitikimo metu buvo pristatyti visose šalyse vykę hakatonai ir jų rezultatai. Susitarta dėl platfomos, kurioje bus patalpinta informacija apie sukurtus skaitmeninius įrankius, struktūros bei funkcionalumų. Aptarti tolimesni projekto etapai ir veiklų atlikimo terminai, projekto biudžeto panaudojimas.

ℹ️ Projektas finansuojamas Europos Komisijos pagal “Erasmus+” strateginių partnerysčių programą.

📍Projekto partneriai: Tartu Noorsootöö Keskus, Europejska Fundacja Rozwoju Człowieka, Արմավիրի զարգացման կենտրոն / Armavir Development Center.