Kviečiame dalyvauti tarptautiniuose mokymuose Armėnijoje

Jul 1, 2021 | Digital Tools, Erasmus+

Kviečiame jaunimo darbuotojus bei jaunimo švietėjus dalyvauti mokymuose “Digitalization of Youth Work”, kurie vyks liepos 19-26 d. Armavir mieste, Armėnijoje! Prisijunkite prie dalyvių grupės iš Lietuvos ir praleiskite 6 dienas su bendraminčiais iš Lenkijos, Estijos ir Armėnijos!

Mokymų metu bus supažindinama su hakatono vedimo metodika, diskutuojama apie skaitmeninių įrankių naudojimą darbe su jaunimu, lankomasi technologijų centre Jerevane.

Mokymai finansuojami Erasmus+ programos pagal Strateginių partnerysčių programos projektą “Digital Tools in Youth Work”. Dalyviams padengiami kelionės ir testų kaštai, suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas.

Susidomėjusius prašome nedelsiant susisiekti el.paštu [email protected] Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!