+37061237700 [email protected]

PABĖGIMO KAMBARYS – UŽKIRSK KELIĄ ATOMINEI KATASTROFAI

Jul 19, 2019 | Didžiuojamės, Inžinerija, Vietiniai projektai

Interaktyvus ir technologijų pripildytas pabėgimo kambarys Vilniuje, tačiau galintis atvažiuoti į bet kurią jūsų pasirinktą vietą!

Tapkite drąsių mokslininkų komanda ir užkirskite kelią atominei katastrofai. Įeikite į pažeistą kosminio laivo reaktorių, suremontuokite jį ir išgelbėkite laivą bei jo įgulą.
Paprasta nebus, tad loginis mastymas, greita reakcija ir užduočių įveikimas pasitelkiant > 3D robotizuotą ranką > virtualią realybę > mikrovaldiklius > elektroniką > lazerius > ultragarsinę garo mašiną > dažnio generatorius bus sėkmingo reaktoriaus nutekėjimo sustabdymo rezultatas ir išėjimas iš jo negavus mirtinos dozės radiacijos.

Ar reikalinga patirtis? Tikrai ne, nes mūsų mokytojai pasirengę padėti bet kuriuo metu, kai iškils klausimai, susidūrus su dar nematytais įrankiais. Taigi iš kambario išeisite įgiję naujų žinių apie naujausias technologijas ir jų panaudojimą!