+37061237700 [email protected]

Paskutinis projekto “Young Creators Discover 3D” partnerių susitikimas

Jul 12, 2022 | Erasmus+, Young Creators

3D ATRADIMAI – JAUNIMO CENTRUOSE, BIBLIOTEKOSE, BŪRELIUOSE! 🆒

📌 Kartu su partneriais iš Estijos Tartu Noorsootöö Keskus ir Latvijos Baltijas Reģionālais fonds įgyvendinamas projektas “Young Creators Discover 3D” artėja į pabaigą! Projektas truks iki 2022.07.31.

🆒 Per pusantrų projekto metų trijose šalyse su 3D technologija susipažino daugiau nei 300 jaunuolių, o 3D ir silikono liejimo dirbtuves išmoko pravesti 30 jaunimo darbuotojų ir švietėjų. Dirbtuvės vyko jaunimo centruose, bibliotekose, mokyklose, robotikos centruose. Lietuvoje užsiėmimai vyko Kaune, Panevėžyje, Druskininkuose ir Visagine.

⚙️ Paskutinieji projekto darbai – pabaigti rengti metodologines gaires, kurios apjungs gerąsias praktikas ir padės kitiems jaunimo srities darbuotojams sudominti jaunimą kūrybinėmis dirbtuvėmis. Gairės rengiamos remiantis projekto metu vykdyto tyrimo rezultatais. Jos bus paskelbtos 2022 m. rugsėjo mėnesį (anglų kalba).

🆕 Aptarti projekto eigą, rezultatų sklaidą bei veiklų tęstinumą susitikome Tartu mieste liepos 4-5 d. Susitikimo metu taip pat aptarėme projekto valdymo klausimus, baigiamosios ataskaitos teikimą ir kitus organizacinius aspektus.

📌 Turėjome puikią progą susipažinti su partnerio Tartu Noorsootöö Keskus veikla ir siūlomomis veiklomis jaunimui. Daug sužinojome apie darbo su jaunimu praktikas Estijoje. Susitikimas skirtingomis dienomis vyko skirtingose vietose: Lille ir Anne jaunimo centruose. Likome sužavėti Tartu jaunimo darbo centro infrastruktūra, veiklomis ir projektais.

💻 Plačiau apie projektą: youngcreators.gaminu.eu (anglų kalba). Projekto metodinę medžiagą (taip pat ir lietuvių kalba) galima rasti adresu play.gaminu.eu.

ℹ️ Projektas “Young Creators Discover 3D” (Nr. 2020-3-LT02-KA205-007214) bendrai finansuojamas Europos Sąjungos pagal “Erasmus+” programą.