+37061237700 [email protected]

PIRMASIS ERASMUS+ KA201 PROJEKTO PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

Nov 11, 2020 | Erasmus+, Naujienos, Think Inside The Box

Lapkričio 3 d. įvyko pirmasis tarptautinis projekto “THINK INSIDE THE BOX! A METHODOLOGICAL STEAM TOOLKIT FOR SCHOOLS” partnerių susitikimas. Renginys vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo visų penkių projekte dalyvaujančių organizacijų atstovai: koordinatoriai, metodologai, mokymo medžiagos kūrėjai, mokytojai.

Susitikimo metu buvo skirta laiko dalyvių prisistatymui bei supažindinimui su organizacijų veikla STEAM srityje. Projekto koordinatorius pristatė projekto veiklas ir tvarkaraštį, kuriamo intelektinio produkto sudedamąsias dalis ir etapus. Atsakingi partneriai pristatė savo pirmines idėjas dėl intelektinio produkto turinio. Diskusijų metu priimti aktualūs sprendimai dėl intelektinio produkto kūrimo, partnerių komunikacijos ir kitų projekto valdymo aspektų, sutarta dėl projekto veiksmų plano.

Susitikime dalyvavo 13 projekto komandos narių iš organizacijų partnerių:

  1. VšĮ „Robotikos mokykla“ – projekto koordinatorius;
  2. Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus;
  3. Panevėžio švietimo centras (padalinys Panevėžio robotikos centras „RoboLabas“);
  4. Kuresarės gimnazija (Estija);
  5. „Gheorghe Asachi“ Botosani techninė kolegija (Rumunija).