+37061237700 [email protected]

PIRMASIS ERASMUS+ KA202 PROJEKTO PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

Nov 11, 2020 | Erasmus+, Introducing AI, Naujienos

Lapkričio 10 d. įvyko pirmasis tarptautinis programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA2) strateginės partnerystės projekto Nr. 2020-1-LT01-KA202-078015 „Introducing Artificial Intelligence to Vocational Schools in Europe“ partnerių susitikimas.

Renginys vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo visų šešių projekte dalyvaujančių organizacijų atstovai: koordinatoriai, finansininkai, informacinių technologijų programų ir padalinių vadovai, techniniai vadovai, metodologai, mokymo medžiagos kūrėjai, informacinių technologijų mokytojai. Skirtingose susitikimo sesijose iš viso sudalyvavo net 23 organizacijų atstovai, kurie dalyvaus įvairiose projekto veiklose.

Susitikimo metu buvo skirta laiko dalyvių prisistatymui bei supažindinimui su organizacijų patirtimi dirbtinio intelekto mokymo programų kūrimo ir vykdymo srityje. Projekto koordinatorius pristatė projekto veiklas ir tvarkaraštį, kuriamo intelektinio produkto sudedamąsias dalis ir etapus. Atsakingi partneriai pristatė savo pirmines idėjas dėl intelektinio produkto turinio: mokymo temų tikslus, naudojamus technologinius įrankius, pasirinktų temų aktualumą profesiniam sektoriui. Diskusijų metu priimti aktualūs sprendimai dėl intelektinio produkto kūrimo, biudžeto planavimo, partnerių komunikacijos ir kitų projekto valdymo aspektų, sutarta dėl projekto veiksmų plano.

Susitikime dalyvavo atstovai iš organizacijų partnerių:

  1. VšĮ „Robotikos mokykla“ – projekto koordinatorius;
  2. Kauno informacinių technologijų mokykla;
  3. IT4Kids, Vokietija;
  4. Maltos meno, mokslo ir technologijos koledžas (MCAST);
  5. Turku miesto švietimo skyrius (Turku profesinis institutas), Suomija;
  6. Seinajöki savivaldybės švietimo skyrius (Sedu profesinis centras), Suomija.