PIRMASIS ERASMUS+ KA205 PROJEKTO PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

Feb 10, 2021 | Erasmus+, Young Creators

Tarptautiniu projekto partnerių susitikimu pradėjome naują Erasmus+ strateginių partnerysčių projektą “Young Creators Discover 3D”.

Projektas skirtas 14-19 m. jaunimui ir jaunimo darbuotojams. Jo metu organizuosime 3D dirbtuves, kurių metu mokysimės kurti ir spausdinti 3D objektus bei iš silikono gaminti įvairias formas. Į kūrybinius užsiėmimus ketiname įtraukti net 300 jaunuolių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje!

Projekto dėka sukursime metodinę medžiagą, kuria galės naudotis visi susidomėję 3D dirbtuvėmis. 

Idėją įgyvendinsime kartu su partneriais Tartu jaunimo darbo centru (Tartu Noorsootöö Keskus) ir Baltijos regiono fondu (Baltijas Reģionālais fonds).

Pirmasis partnerių susitikimas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo visų trijų projekte dalyvaujančių organizacijų atstovai: vadovai, koordinatoriai, finansininkai, jaunimo darbuotojai. Susitikimo metu buvo skirta laiko dalyvių prisistatymui bei supažindinimui su organizacijų patirtimi dirbant su jaunimu bei technologijų srityje. Projekto koordinatorė pristatė projekto veiklas ir tvarkaraštį, kuriamo intelektinio produkto sudedamąsias dalis ir etapus. Atsakingi partneriai pristatė savo pirmines idėjas dėl intelektinio produkto turinio. Diskusijų metu priimti aktualūs sprendimai dėl intelektinio produkto kūrimo, biudžeto planavimo, partnerių komunikacijos ir kitų projekto valdymo aspektų, sutarta dėl projekto veiksmų plano.