SUSITIKOME SU TARPTAUTINIAIS PROJEKTO #ADaPT4Future PARTNERIAIS

Šiuo metu Robotikos mokykloje intensyviai vyksta projektas “ADaPT4Future: ADult People create Technologies for their Future”. Keletas suaugusiųjų grupių jau baigė 3D spausdinimo mokymus.

Naujos grupės vyks kovo mėn. Panevėžyje ir Vilniuje (anglų kalba).

Projektas taip pat sėkmingai vyksta Kaune bei Gdanske (Lenkija) ir Santarcangelo (Italijoje).

Su projekto partneriais vasario 1-2 d. Gdanske aptarėme, kaip vyksta vietinės 3D dirbtuvės, dalinomės fasilitatorių patirtimi ir dalyvių įspūdžiais, planavome būsimas projekto veiklas.

Susitikime dalyvavo 13 projekto darbo grupės narių: koordinatoriai, 3D dirbtuvių fasilitatoriai, kiti organizacijų atstovai.

Priimanti organizacija Fundacja NOVA surengė smagų susitikimą su savo bendruomenės centro senjorų teatro klubu, kuriame visi dalyviai buvo įtraukti į veiksmą.

Projektas “ADaPT4Future: ADult People create Technologies for their Future” bendrai finansuojamas Europos Komisijos pagal “Erasmus+” bendradarbiavimo partnerysčių programą.