+37061237700 [email protected]

PROJEKTO “DIGITAL TOOLS FOR YOUTH WORK” BAIGIAMASIS SUSITIKIMAS ESTIJOJE

Oct 17, 2022 | Digital Tools, Erasmus+

✅ “Robotikos mokyklos” komanda kartu su partneriais iš Estijos, Lenkijos ir Armėnijos aptarė projekto rezultatus.

📲 Jie tikrai gausūs – net 8 nauji skaitmeniniai įrankiai, skirti darbui su jaunimu: žaidimai, mobiliosios aplikacijos, platformos ir serveriai, kalendorius ir kiti įrankiai, padedantys organizacijoms užmegzti ir palaikyti ryšį su jaunimu bei įtraukti juos į organizacijų veiklas.

📌Paskutiniąją susitikimo dieną vyko sklaidos renginys, kurio metu susirinkusiems buvo pristatyti sukurti įrankiai.

ℹ️ Susitikimas vyko spalio 10-12 d. Tartu mieste. Jį organizavo projektą inicijavęs ir koordinuojantis Tartu jaunimo darbo centras Tartu Noorsootöö Keskus. Kiti projekto partneriai: Europejska Fundacja Rozwoju Człowieka ir Արմավիրի զարգացման կենտրոն / Armavir Development Center.

👉 Daugiau sužinoti apie projekto metu sukurtus įrankius galite digitaltools.gaminu.eu arba gyvai Parodoje “Inovacijos mokykloje”, kuris vyks Kaune jau šį ketvirtadienį, spalio 20 d.: https://www.kpkc.lt/im2022/