+37061237700 [email protected]

PROJEKTO MOKYMAI LIETUVOS MOKYTOJAMS

Jul 19, 2019 | Erasmus+, Inventor, Naujienos

Kovo 21 d. įvyko internetinis seminaras Lietuvos mokytojams, skirtas pristatyti naujai sukurto STEAM mokymo įrankio “Kaip auginti išradėją” galimybes bei pritaikymą pamokoms ir būreliams. Mokymo medžiaga sukurta Erasmus+ KA2 strateginių partnerysčių projekto „Kaip auginti išradėją“ (angl. “ HOW TO RAISE AN INVENTOR. TECHNOLOGY AND ENGINEERING LEARNING MATERIAL FOR SCHOOLS“) metu.

Balandžio 17 d. Kaune vyko Robotikos mokyklos ir Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjaus kartu organizuotas seminaras mokytojams. Jo metu 20 mokytojų iš įvairių Kauno mokyklų susipažino su partnerių parengtais moduliais „Rankos lenkimo modelio kūrimas“ ir „Kaip kurti idėjas ir kaip jos keliauja“. Dalyviai turėjo galimybę patys išbandyti mokymo medžiagą ir 3D spausdinimo galimybes.

Visi šie mokytojai projekto mokymo medžiaga gali laisvai naudotis pamokų bei būrelių metu, nes jos sukūrimą bendrai finansavo Europos Sąjungos programa Erasmus+. 

Seminare dalyvavo 12 mokytojų. Jo įrašą galite pasižiūrėti Youtube kanale.