+37061237700 [email protected]

PROJEKTO PARTNERIŲ SUSITIKIMAS KAUNE

Sep 20, 2018 | Erasmus+, Inventor, Naujienos

2018 m. rugsėjo 14-17 d. Kaune įvyko antrasis Robotikos mokyklos koordinuojamo Erasmus+ Strateginių partnerysčių projekto „HOW TO RAISE AN INVENTOR. TECHNOLOGY AND ENGINEERING LEARNING MATERIAL FOR SCHOOLS” (liet. “Kaip auginti išradėją. Technologijų ir inžinerijos mokymo medžiaga mokykloms”) partnerių susitikimas.

Projekto komandos susitikimas vyko kartu su mokymo renginiu projekte dalyvaujantiems mokytojams.

Keturių dienų trukmės susitikime dalyvavo partnerių organizacijų atstovai iš 4 šalių: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Nyderlandų. Intelektinį produktą kūrę partneriai pristatė savo parengtus modulius, supažindino su jų struktūra ir metodika. Mokytojai turėjo galimybę išbandyti konkrečias pamokas, kurti inžinerinius projektus, semtis žinių iš 3D projektavimo, Lego Mindstorms ir Micro:bit programavimo bei inžinerijos profesionalų.

Renginio metu buvo priimti sprendimai dėl intelektinio produkto testavimo partnerystėje dalyvaujančiose mokyklose. Taip pat pristatyta tyrimo, kuriuo bus siekiama įvertinti mokymo medžiagos kokybę ir poveikį mokinių susidomėjimui ir žinioms STEM srityje, metodologija.

Antraisiais projekto metais bus viešinami projekte sukurti mokymo moduliai, siekiant mokytojams suteikti inovatyvius įrankius dirbti su mokiniais pamokose ir neformaliojo ugdymo užsiėmimuose.

Susitikimas vyko vienos iš projekte dalyvaujančių organizacijų, KTU inžinerijos licėjaus, patalpose. Renginio svečiams buvo pristatyti licėjaus mokinių inžineriniai projektai ir pasiekimai. Susitikimo programą papildė pažintinė ekskursija po Kauną.

Projektas tęsis iki 2019 m. lapkričio 1 d.