+37061237700 [email protected]

PROJEKTO PRISTATYMAS PARODOJE “MOKYKLA”

Nov 23, 2019 | Erasmus+, Inventor, Naujienos

Lapkričio 22-23 d. „Robotikos mokykla“ dalyvavo parodoje „Mokykla“, kasmet vykstančioje “Litexpo” ekspozicijų centre. Mokyklos stende vaikai ir tėveliai galėjo susipažinti su robotikos prietaisais, susiprojektuoti ir atsispausdinti 3D gaminį, o mokytojai ir mokyklų vadovai – sužinoti apie galimybes įkurti robotikos būrelį mokykloje ir gauti 3D spausdintuvą šiai veiklai vykdyti.

Konferencijų salėje vykusio susitikimo metu mokytojams pristatėme Erasmus+ projekte “Kaip auginti išradėją. Technologijų ir inžinerijos mokymo medžiaga mokykloms” (angl.“How To Raise An Inventor. Technology and engineering learning material for schools”) sukurtą mokymo medžiagą, skirtą mokyti vaikus 3D projektavimo, kūrimo ir programavimo su „Lego Mindstorms“ ir „micro:bit“ technologijomis, inžinerinių problemų sprendimo. Mokymo medžiaga yra nemokama ir prieinama lietuvių kalba.

Taip pat papasakojome apie dirbtinio intelekto programavimo pamokas, pristatėme geruosius pavyzdžius apie mokinių sukurtus startuolius ir apžvelgėme 3D spausdinimo įrankius bei technologijas.

Lektoriai:
Paulius Briedis, Robotikos mokyklos direktorius;
Akvilė Gerulskytė, Erasmus+ projekto koordinatorė;
Vytautas Štaras, dirbtinio intelekto magistrantas;
Romualdas Grigelis, „IN RE“ atstovas.