+37061237700 [email protected]

 

 

 

2022 m. sausio 11-12 dienomis Rygoje vyko tarpinis projekto „Young Creators Discover 3D“ susitikimas. Projekto koordinatoriai iš visų trijų organizacijų partnerių: Robotikos mokyklos (Lietuva), Tartu Jaunimo darbo centro (Tartu Noorsootöö Keskus) ir Baltijos regioninio fondo (Baltijas Reģionālais fonds) turėjo dvi intensyvaus ir prouktyvaus darbo dienas. Susitikimas vyko jaunimo centre „BaMbuss“ (Brivibas 204, Ryga).

Į darbotvarkę buvo įtraukta:

Vietos dirbtuvės:
1. Vietinių dirbtuvių apžvalga skaičiais
2. Vietinių seminarų vykdytojų vertinimo formoje pateiktų atsakymų apžvalga
3. Vietinių seminarų sklaida

Intelektinis produktas:
1. Metodinių gairių struktūra ir turinys. Laiko grafikas ir atsakomybė
2. Vertimai ir įkėlimai

Poveikis ir tvarumas:
1. Planuojamo poveikio įvairiais lygiais peržiūra, susijusių sklaidos veiklų aptarimas ir planavimas
2. Tvarumas (ką būtų galima padaryti, kad 3D veiklos būtų tęsiamos)

Būsimi renginiai ir veikla:
1. Sklaidos renginiai – datos, dienotvarkė
2. Galutinis TPM

Biudžetas:
1. Biudžeto išlaidos ir likusios sumos

Kiti administraciniai ir organizaciniai klausimai

Susitikimo metu projekto partneriai priėmė reikalingus sprendimus ateinančiam projekto laikotarpiui, dalijosi projektų įgyvendinimo patirtimi ir idėjomis dėl platesnio projekto poveikio Jaunimo sričiai.