recreate

#recreatehistory Projekto partnerių susitikimas Slovėnijoje

Dec 15, 2021 | Erasmus+, Naujienos, ReCreate History

2021 m. gruodžio 9-10 d. viešėjome istoriniame Idrijos mieste, kur pirmą kartą gyvai susitikome su partneriais iš Slovėnijos, Rumunijos ir Lietuvos! Tai buvo pirmasis gyvas projekto partnerių susitikimas.

Projektas “ReCreate History through 3D, Game Design and Virtual Reality” skirtas sudominti jaunimą kultūros paveldo tema, pasitelkiant fotogrametriją, 3D modelių ir mini žaidimų kūrimą.

• Susitikimo metu partneriai pristatė parengtą mokymo medžiagą, kuri vėliau bus nemokamai prieinama visiems norintiems.
  • Susitikimas buvo produktyvus: jo metu parengėme visų temų pamokas jungiančią struktūrą, sudarytą iš trijų etapų: 1) Įvadas (teorija), 2) Informacijos (duomenų) rinkimas, 3) Rezultatų kūrimas.
  • Aptarėme artėjančius tarptautinius mokymus mokytojams bei parengtos metodikos testavimą mokyklose, priėmėme kitus svarbius sprendimus.
  • Turėjome galimybę susipažinti su priimančio partnerio, Jurija Vege Idrija gimnazijos, veikla ir padaliniais. Taip pat liko laiko ir miesto išskirtinumo – gyvsidabrio kasyklos – aplankymui. Planuojama, kad šis kultūros paveldo objektas bus pasirinktas projekto kūrybinėms veikloms.

Kitas projekto renginys vyks 2022 m. sausio mėn. Lietuvoje, Trakuose, kuomet ruošime mokytojus dirbti su parengta metodika.

Projekto partneriai: Lietuvos archeologijos draugija, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, Gimnazija Jurija Vege Idrija, STEP Institute, Predict Consulting, Colegiul Tehnic “Gheorghe Asachi”.