Pradedami vykdyti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro finansuojami neformaliojo vaikų švietimo projekto „Skatiname išradėją“ mokymai Lietuvos mokyklose.

Mokymų tema – Minecraft programavimas. Minecraft yra tarp vaikų populiarus kompiuterinis žaidimas, tad į mokymus pritraukėme 2-7 klasių mokinius, kuriems edukacinė žaidimo versija padės ugdyti programavimo įgūdžius jiems pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

Mokiniams užsiėmimus ves jų mokytojai, naudodami Robotikos mokyklos parengtą vaizdinę mokymo medžiagą Moodle platformoje play.gaminu.eu . Taip suteiksime galimybę ir mokytojams įgyti naujų žinių, gaunant Robotikos mokyklos mokymus bei konsultacijas kurso eigoje.

Daugiausia tarp projekto dalyvių – mokyklos iš regionų. Projekte taip pat dalyvauja vaikai su specialiaisiais poreikiais. Projekto pabaigoje vaikai turės galimybę įgytas žinias išbandyti ir pademonstruoti baigiamajame renginyje – hakatone, kuris vyks vienoje iš projekte dalyvaujančių mokyklų.