Sukurk Istoriją Dėžutėje

Robotikos Pasaulis – vienoje dėžutėje!
Programuosime, projektuosime mechaniką patys, jungsime elektroniką, viską vienam tikram robotiniam mechanizmui!

Kursas mūsų sukurtas bendradarbiaujant su inžinieriais ir edukologais iš Olandijos, Estijos, Rumunijos, apdovanotas ES komisijos švietimo inovacijų prizu (EITA2022)

informacija

Kaina: 236€ / 4 dienos
(atsivedus draugą kiekvienam iš jūsų 10 % nuolaida).

Amžius: vykdomos dviejų sudėtingumo lygių užduotys, mokiniai suskirstomi į grupes pagal amžių, laukiami visi.

Papildomos veiklos:
Bent kartą savaitėje numatoma veikla, pagal jūsų balsus registracijoje – pasivaikščiojimas ozo parke arba tame pačiame pastate esančiame didžiausiame Lietuvoje kalnų laipiojimo klube Vertical.

Dažnos pertraukos nuo ekranų numatytos pačioje veikloje, kurioje tenka daug konstruoti rankomis.

Maitinimas:
Pietūs gretimoje kavinėje, priešpiečiai vietoje – vaisiai, bandelės, gėrimai.

Pavasario Stovykla - Hakatonas

Išmok tikro inžinieriaus mąstysenos! Sudalyvauk 5 dienų inžinerinėse dirbtuvėse paremtose STEAM ir Design Thinking metodikomis. Suprask, kad kūrybiškumas yra išugdoma ir išsiugdoma savybė. Stovyklos metu dalyviai sprendžia iš anksto suplanuotas ir užkoduotas problematikas, dirba „ne savo komforto zonoje“, po mokymų nesakius patys supranta, kad didžiausia išsinešta vertybė ne prizai, o žinios. Visa mokymo metodika paruošta taip, kad dalyviai per žaidiminę prizmę mokytųsi neįkainojamų inžinerinių žinių.

KĄ VEIKSIME:

• konstruosime inžinerinius stebuklus, paremtus Rube Goldberg mašinos veikimo principu;
  • susipažinsime su pagrindinėmis mechanikoje naudojamomis pavaromis ir jų veikimo principu;
  • išmoksime valdyti servo ir DC variklius naudojant micro:bit mikrovaldiklį, įvaldysime profesionalios modeliavimo programos Solidworks pagrindus;
  • imituosime realios inžinerinės įmonės inžinerinio projekto darbo eigą ir pareigybių pasiskirstymą;
  • mokysime vieni kitus ir mokysimės taikydami STEAM ir Design Thinking metodikas;
  • sportuosime!

Kokį robotą - Dėžę! sukurs Tavo komanda!?

Inžinerinė dienos stovykla Vilniuje žiemos atostogų metu

Stovykla vyks

Robotikos mokyklos laboratorijoje
Kalvarijų g. 143, Vilnius

Stovyklos datos ir laikas

• 2023 metų Vasarą. Galimos datos:
  • Birželio 19-23 dienomis;
  • Birželio 26-30 dienomis;
  • Liepos 17-21 dienomis;
  • Rugpjūčio 21-25 dienomis.
  • 09:00-17:00
    (Palikti vaiką pas mus galite nuo 8:00. Pasiimti iki 18:00)

Norite sužinoti daugiau?

KITI PASIŪLYMAI