+37061237700 [email protected]

SUSITIKOME SU „RECREATE HISTORY“ PROJEKTO PARTNERIAIS

Nov 15, 2022 | Erasmus+, ReCreate History

“ReCreate History through 3D, Game Design and Virtual Reality“ – mūsų koordinuojamas projektas, kurio metu siekiame sudominti mokinius, pasitelkiant integruotą kultūros paveldo ir technologijų mokymą.

Mažiausiai 150 gimnazistų iš Lietuvos, Slovėnijos ir Rumunijos rinko medžiagą ir kūrė istorijas apie pasirinktą kultūros paveldo objektą. Šiuo metu kuriami objektų 3D modeliai bei su jais susiję kompiuteriniai žaidimai.

Lapkričio 10-11 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija susirinkę projekto partneriai pasidalino projekto naujienomis, diskutavo apie metodinės medžiagos tobulinimo aspektus, suplanavo likusias projekto veiklas. Buvo pristatyti mokytojų ir mokinių apklausos tarpiniai rezultatai. Taip pat susipažinome su Šilalės gimnazija, apžiūrėjome mokymo klases bei laboratorijas, mokinių popamokinės veiklos ir laisvalaikio erdves. Po susitikimo turėjome nedidelę kultūrinę programą: aplankėme Panemunės pilies ekspoziciją bei ragavome tradiciniu būdu keptą kugelį bistro „Keltininkas“.

Metodikos testavimas vyks iki kitų metų sausio pabaigos, o projektas baigsis kovo mėnesį. Visus besidominčius pakviesime į projekto sklaidos renginį, kuris planuojamas vasario arba kovo mėn.

Projektas “ReCreate History through 3D, Game Design and Virtual Reality” finansuojamas Europos Komisijos pagal “Erasmus+” programą. Jį įgyvendiname kartu su partneriais Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, Lietuvos archeologijos draugija, STEP Institute, Gimnazija Jurija Vege Idrija, Predict Consulting, Colegiul Tehnic “Gheorghe Asachi” Botosani.