TAPOME EUROPOS INOVATYVAUS MOKYMO APDOVANOJIMŲ #EITA2022 LAUREATAIS! 🏆 🏆 🏆 🚀

Oct 28, 2022 | Didžiuojamės, Erasmus+, Think Inside The Box

📌 Šių metų “European Innovative Teaching Award” apdovanojimo tema – „Mokymasis kartu, kūrybiškumo ir tvarumo skatinimas“, susijusi su Europos Komisijos iniciatyva „New European Bauhaus“.

⚙️ Mūsų projektas “Think Inside The Box! A methodological STEAM toolkit for schools”, kurio metu daugiau nei 100 entuziastingų mokytojų ir 1200 mokinių sudalyvavo idėjos dėžutėje iššūkyje, buvo apdovanotas kūrybiškumo srityje. Daugiau apie projektą ir jo sąsajas su šių metų apdovanojimo tema galite sužinoti EITA svetainėje.

☑️️ Apdovanojimų renginys vyko 2022 m. spalio 25-26 d. Briuselyje. Jo metu dalyvius pasveikino komisarė Mariya Gabriel ir pasidžiaugė įkvepiančiais gerosios praktikos pavyzdžiais iš visos Europos.

Komisarės Mariya Gabriel sveikinimo kalba

✅ Robotikos mokyklos projektų koordinatorė Akvilė Gerulskytė panelinės diskusijos, skirtos kūrybiškumo temai, metu pasidalino projekto patirtimi susiejant formalaus ir neformalaus mokymosi aplinkas bei kūrybiškumo skatinimą mokant STEM dalykų.

Panelinė diskusija, skirta kūrybiškumo temai

▶️ Renginio įrašą galima pasižiūrėti čia.

▶️ Trumpi kūrybiškumo srityje apdovanotų projektų prisistatymo video – paspaudus šią nuorodą.

ℹ️ Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimas – tai 2021 metais pradėta Europos Komisijos iniciatyva, kuria siekiama išryškinti ir apdovanoti mokytojų ir mokyklų darbą bei pademonstruoti novatorišką mokymo praktiką. Šiemet laureatais tapo 98 sėkmingai užbaigti projektai, finansuojami programos „Erasmus+”.

Bendra dalyvių nuotrauka

Pažymėjimas apie apdovanojimą „Robotikos mokyklai“ buvo įteiktas 2022 m. spalio 18 d. Vilniuje vykusių Kokybės konkurso apdovanojimų, kuriuos organizavo Švietimo mainų paramos fondas, metu.

“Robotikos mokyklos” vadovas Paulius Briedis atsiima apdovanojimą

📦 Projektas “Think Inside the Box!” truko dvejus metus nuo 2020-10-01 iki 2022-09-30. Projekto įvertinimu džiaugiamės kartu su projekto partneriais VGTU inžinerijos licėjus, STEAM Panevėžys, Kuressaare Nooruse Kool ir Colegiul Tehnic “Gheorghe Asachi” Botosani. Daugiau apie projektą galima sužinoti box.gaminu.eu.

#ErasmusPlus #ErasmusPliusLietuva #EITA2022