Tarptautinis susitikimas Estijoje

Nov 26, 2021 | Erasmus+, Think Inside The Box

✅ 2021 m. lapkričio 23-24 d. Estijoje, Kuressaare mieste, įvyko projekto partnerių susitikimas. Tai buvo pirmasis gyvas tarptautinis projekto, vykstančio jau vienerius metus, komandos susitikimas.

✅ Jo metu dalinomės grįžtamuoju ryšiu apie pirmąjį projekto metodologijos testavimo etapą bei planavome tolimesnes projekto veiklas.

✅ Džiugu, kad projekto veiklos sėkmingai vyksta visose šalyse. Jau per pirmąjį užsiėmimų ciklą 300 moksleivių dalyvavo vietiniuose hakatonuose ir kūrė projektus dėžutėse.

✅ Susitikimo metu taip pat susipažinome su mokyklos partnerės Kuressaare Nooruse Kool veikla bei robotikos mokymosi galimybėmis.

✅Susitikime dalyvavo Robotikos mokykla, VGTU inžinerijos licėjus, STEAM Panevėžys ir Colegiul Tehnic “Gheorghe Asachi”.

✅ Projekto nr. 2020-1-LT01-KA202-078015

➡️ Projekto puslapis: box.gaminu.eu