JAUNIEJI STEAM INOVATORIAI

Išmokite kurti pirmuosius vaizdo žaidimus, programuokite įspūdingą „Minecraft“ pasaulį, išbandykite 3D modeliavimo galimybes!

informacija

Kaina:

1 užsiėmimas per savaitę: 65 € / mėn
2 užsiėmimai per savaitę: 120 € / mėn

Taikant NVŠ krepšelio nuolaidą kainos 20 € mažesnės

Amžius: Nuo 10 iki 13 metų

REGISTRACIJA

Registracija į būrelį (JAUNIEJI STEAM INOVATORIAI)
Pažymėkite visas Jums patogiausias būrelio vedimo datas:
Pažymėkite Jums tinkamą būrelio laiką (galimi keli variantai):
Pasirinkite, kokiu būdu norite mokytis:

ką veiksime:

• Programuosime: Mūsų būrelyje vaikai išmoks programuoti naudojant įvairias platformas, tokiu būdu plės savo skaitmeninius įgūdžius. Tai yra labai svarbu šiandieniniam technologijų pasaulyje.

• Kursime: Programavimo užduotys su Scratch, Minecraft Education ir micro:bit skatins vaikus kurti savo projektus, kurs savo idėjas ir išmoks problemų sprendimo įgūdžių.

• 3D projektavimas: Dirbdami su TinkerCAD, OnShape ir Solidworks, vaikai išmoks projektuoti trimačius objektus. Tai ne tik skatina jų kūrybiškumą, bet ir atveria duris inžinerinėms idėjoms.

• Mikrovaldikliai: Supratus, kaip veikia mikrovaldikliai, kaip micro:bit ir Arduino, vaikai sukurs savo optimizuotus projektus ir išmoks, kaip valdyti realius įrenginius. Tai gali paskatinti jų susidomėjimą robotika ir elektronika.

• Bendradarbiavimas ir komandiniai įgūdžiai: Kurso metu vaikai dirbs su bendromis projektinėmis užduotimis, taip skatins bendradarbiavimą ir komandinį darbą. Tai puikus būdas plėsti socialinius įgūdžius.

• Užsiėmimų įvairovė: Mūsų būrelio programa yra įvairi ir sudaryta taip, kad atitiktų skirtingus vaikų pomėgius ir gebėjimus. Tai reiškia, kad kiekvienas vaikas gali rasti ką nors, kas jiems patinka ir kas atitinka jų stiprybes.

Įgyjamos kompetencijos

• Programavimas