PRADINUKAI

Susipažinkime su robotikos pasaulio subtilybėmis! 3D modeliavimas, programavimas                                                       blokeliais bei „Minecraft“ pasaulio kūrimas.                                               Kursas gali būti vykdomas ir nuotoliniu būdu!

informacija

Kaina:

1 užsiėmimas per savaitę: 75 €/mėn
2 užsiėmimai per savaitę: 135 €/mėn

Taikant NVŠ krepšelio nuolaidą kainos 20 € mažesnės

Amžius: Nuo 6 iki 9 metų

REGISTRACIJA

Registracija į būrelį (Pradinukai)
Pažymėkite visas Jums patogiausias būrelio vedimo datas:
Pažymėkite Jums tinkamą būrelio laiką (galimi keli variantai):
Pasirinkite Jums tinkamą būrelio formatą:

Sveiki atvykę į mūsų Robotikos mokyklos  bendrą kursą”Pradinukai” ! Šis kursas sukurtas tam, kad jūsų vaikas galėtų išbandyti žavingą pasaulį, kuriame susijungia mokslas, technologijos ir kūrybiškumas. Mūsų tikslas – ne tik mokyti, bet ir įkvėpti jaunus tyrinėtojus ir kūrėjus.

Ką jūsų vaikas išmoks mūsų būrelyje?

Programavimas: Jūsų vaikas išmoks programuoti naudojant įvairias priemones, tokiu kaip Scratch, Minecraft Education ir micro:bit.

3D Projektavimas: Vaikai galės įgyvendinti savo dizaino idėjas naudodami TinkerCAD. Jie sukurs 3D modelius, įgyvendins savo kūrybines vizijas ir sužinos, kaip šis procesas gali būti pritaikytas realiame pasaulyje.

Kolektyvinės darbo įgūdžiai: Būrelis skatins bendradarbiavimą ir komandinį darbą. Vaikai mokysis pasidalinti idėjomis, padėti vieni kitiems ir dirbti draugiškoje aplinkoje.

Probleminio mąstymo įgūdžiai: Mes ugdomos vaikų kritinio mąstymo ir problemų sprendimo gebėjimus. Jie bus skatinami rasti kūrybiškus būdus išspręsti iššūkius.

Ką svarbu žinoti:

• Būrelio vadovai yra patyrę robotikos ir švietimo profesionalai

• Vaikai turės galimybę dalyvauti įdomiose projektuose ir eksperimentuose, o taip pat susipažinti su naujausiomis technologijomis (ChatGPT, midjourney).

• Mūsų mokymo metu saugumas visada yra pirmoje vietoje, ir mes užtikrinsime, kad jūsų vaikas mokytųsi saugioje ir draugiškoje aplinkoje.

Dabar yra puiki galimybė jūsų vaikui įsitraukti į mokymąsi, kuris gali jį paskatinti būti ateities inžinieriumi, kūrėju ar mokslininku! Prisijunkite prie mūsų “Pradinukai” kurso ir leiskite mums kartu atrasti robotikos pasaulį.

Įrankiai: TinkerCad, Micro: bit, Minecraft: Education Edition, Scratch, Lego Studio

Įgyjamos kompetencijos

• Programavimo kompetencijos