VYKDOME PROJEKTO SKLAIDĄ TARPTAUTINIU LYGIU

Nov 21, 2018 | Erasmus+, Inventor, Naujienos

„Robotikos mokyklos“ vykdomo Erasmus+ Strateginių partnerysčių projekto “Kaip auginti išradėją. Technologijų ir inžinerijos mokymo medžiaga mokykloms” (angl. „How to Raise an Inventor. Technology and engineering learning material for schools) tarpinius rezultatus skleidžiame ir tarptautiniu lygiu.

Projekto koordinatorė Akvilė Gerulskytė spalio 12-16 d. Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) dalyvavo technologijų parodoje GITEX 2018, kurios metu susitiko su Dubajaus ir Abu Dabio valstybinių švietimo įstaigų ir privataus verslo atstovais. Buvo pristatyti projekto tarpiniai rezultatai, supažindinta su sukurtu intelektiniu produktu, aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Lapkričio 12-17 d. projekto koordinatorė Londone (Jungtinė Karalystė) pristatė projekto metu sukurtą medžiagą STEAM srityje veikiančioms mokymo įstaigoms: Inspired Mind Tutors, Engineering Minds, Brainfriendly Giant ir Young Engineers. Mokyklos buvo supažindintos su projekto moduliais, jų struktūra ir naudojamomis techninėmis priemonėmis. Susitikimų metu pasidalinta naujausia STEAM mokymo patirtimi ir numatytos tolimesnio bendradarbiavimo gairės.