2024 m. gruodžio 4-5 d. vyko pirmasis tarptautinis projekto GENIE komandos susitikimas. Projekto metu kursime ir išbandysime suaugusiems besimokantiesiems ir švietėjams skirtą metodinį turinį apie dirbtinio intelekto įrankių panaudojimą siekiant efektyvumo kasdieniame gyvenime.
Susitikime Vilniuje, Robotikos mokyklos biure, dalyvavo visų projekto partnerių atstovai iš 4 šalių: Lietuvos, Estijos, Slovėnijos ir Italijos.
Pirmoji svarbi projekto veikla – Poreikių analizė, kuri padės numatyti tinkamas mokomosios medžiagos turinio ir formos gaires. Susitikimo metu peržiūrėjome ir diskutavome apie parengtus Poreikių analizės klausimynus, skirtus besimokantiesiems ir švietėjams. Kilo nemažai pasiūlymų, kaip juos būtų galima dar pagerinti, tad numatėme laiko planą, per kurį patobulinimai bus atlikti.
Susitikimo metu daug laiko skyrėme diskusijoms ir idėjų generavimui apie kitas svarbias projekto veiklas:
- Metodinės medžiagos turiniui bei formai;
- Projekto internetinės platformos funkcionalumams ir turiniui;
- Suinteresuotųjų šalių identifikavimui ir įtraukimui į projekto veiklas.
Susitikimo rezultatai:
- Įsitikinome, kad visi partneriai puikiai supranta savo atsakomybes projekte, yra numatę projekto komandos sudėtį ir yra pilni entuziazmo bei motyvacijos 🙂
- Sužinojome dar daugiau apie kiekvienos organizacijos partnerės stipriąsias puses ir interesų sritis, taip galėsime dar optimaliau pasidalinti konkrečiomis kūrybinėmis projekto užduotimis.
- Susitarėme dėl Poreikių analizės klausimynų patobulinimo eigos ir terminų.
- Surinkome daug idėjų ir pasiūlymų dėl projekto internetinės platformos turinio bei funkcionalumų.
- Įvardijome projekto suinteresuotąsias šalis.
- Sutarėme dėl svarbių projekto valdymo klausimų: sklaidos, komunikacijos, ataskaitų teikimo, pervedimų ir biudžeto valdymo, rizikų valdymo, vertinimo ir kt.
- Numatėme visų tarptautinių projekto susitikimų ir mokymų datas.
Po susitikimo pakvietėme svečius susipažinti su Lietuva per VR akinius bei su Vilniumi gyvai 🙂
Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Nacionalinės agentūros požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei Nacionalinė Agentūra negali būti laikoma už juos atsakinga.