KOMANDINIAI RENGINIAI

PAKVIESKITE ATEITIES TECHNOLOGIJAS Į JŪSŲ ŠVENTĘ!

PASIRŪPINSIME, KAD JŪSŲ ŠVENTĖ BŪTŲ LENGVAS IR ĮTRAUKIANTIS ŽAIDIMAS, KURIO METU PASINERSITE Į MOKSLINĖS FANTASTIKOS KELIONĘ KARTU SU SAVO SVEČIAIS! RENGINIAI GALI BŪTI ORGANIZUOJAMI JŪSŲ NORIMOSE PATALPOSE ARBA IŠVYKOJE IR GALI BŪTI VEDAMI ANGLŲ, RUSŲ, UKRAINIEČIŲ, ITALŲ KALBOMIS. PRIKLAUSOMAI NUO RENGINIO GALI SKIRTIS IR DALYVIŲ SKAIČIUS, TODĖL NORINT APTARTI DETALES, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI IR PAPASAKOTI JŪSŲ ŠVENTĖS VIZIJĄ. PASISTENGSIME, KAD VISOS FUTURISTINĖS IDĖJOS BŪTŲ IŠPILDYTOS!

VR SIMULIATORIUS

VR SIMULIATORIUS

ROBOTŲ VARŽYBOS

ROBOTŲ VARŽYBOS

MINČIŲ SKAITYMAS

MINČIŲ SKAITYMAS

DRONŲ LENKTYNĖS

DRONŲ LENKTYNĖS

HOLOGRAMŲ MUGĖ

HOLOGRAMŲ MUGĖ

KOMANDINIS BURIAVIMAS

KOMANDINIS BURIAVIMAS

BEPILOTĖ VALTIS

BEPILOTĖ VALTIS

VIRTUALIOS REALYBĖS SIMULIATORUS

Virtualios realybės stendas, kuriame renginio dalyviai galėtų persikelti į virtualų pasaulį ir išbandyti savo aukščio baimės tolerancijos ribas, leistis į kosmines keliones, išbandyti įvairius žaidimus, akrobatinius triukus bei varžytis tarpusavyje skirtingose rungtyse! Taip pat galimos lėktuvo skrydžio ir/arba ralio simuliacijos, kurių metu žaidėjai galės valdyti transporto priemonę tikroviškomis gyvenimo sąlygomis.

KAINA nuo €850 iki €970

ROBOTŲ VARŽYBOS

Lego Mindstorms robotų Sumo varžybose dalyviai atskirose komandose konstruoja ir programuoja robotus ir tuomet dalyvauja azartiškose Sumo varžybose! Žaidėjo tikslas yra pastatyti kuo stipresnį ir gudresnį robotą, kuris galėtų iš apvaliojo ringo išstūmti priešininką.

KAINA €1,800

KOMANDINĖS DRONŲ LENKTYNĖS

Šio renginio metu dalyviai išmoks valdyti lenktyninius dronus, sužinos, kur galima pritaikyti šiuos šiuolaikiškus įgūdžius ir patys pasiūlys panaudojimo būdų bei praktikuosis efektyviai dirbti komandoje. Renginys prasideda komandinių taisyklių suformavimu, aerodinamikos ir valdymo aptarimu, tvarkaraščio prie simuliatoriaus ir atsakomybių pasidalinimu. Tuomet dalyviai suskirstomi į grupes po du (iki 24 žmonių) ir paskiriami prie kompiuterinių stočių. Pristatomos galimos konkurencinės strategijos ir surengiamos varžybos. Kiekvienai komandai duodami 2-3 bandymai toje pačioje trasoje vienu metu.

Renginio kaina priklausoma nuo pasirinktos platformos ir dronų.

€5,900 DJI Avata dronas

€4,800 FPV analog dronas

€3,900 Tello dronas

MINČIŲ SKAITYMO APARATAS

 Žaidimai su minčių skaitymo aparatu – futuristinė svajonė! Renginio metu specialus prietaisas, matuojantis smegenų bangas, uždedamas ant galvos, o kompiuterio ekrane matoma informacija, kuri parodo kaip stipriai žmogus yra atsipalaidavęs ar įsitempęs. Dalyvių tikslas – dėvint aparatą, per kuo trumpesnį laiką pasiekti kuo didesnę atsipalaidavimo būseną arba kuo greičiau priversti smegenis dirbti.

KAINA €550

Hologramų kūrimo dirbtuvės vykdomos naudojant išmanųjį telefoną, kurių metu dalyviai galės pasigaminti specialų priedą, kuris leis stebėti nuostabius trimačius vaizdus, figūras ar net portretus! Renginiui pasibaigus pagamintą priedą kiekvienas dalyvis galės pasiimti su savimi.

KAINA €450

KOMANDINIS BURIAVIMAS

Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti unikalią komandinę patirtį, kurios nerasite niekur kitur. Šią vasarą jūs ir jūsų komanda galite dalyvauti mūsų “Sail and Bond: A Team Building Adventure” ir tapti išskirtinės patirties, kurios daugiau niekas nepakartoja, dalimi. Tai vienintelė tokia proga patirti buriavimo įspūdžius ir gamtos grožį, kartu stiprinant kolegų ryšius ir komandinį darbą. Renginyje gali dalyvauti nuo 12 iki 24 žmonių, kuriuos apmokysime būriuoti. Mūsų patyrę instruktoriai suteiks jums nepakartojamą iššūkį ir pagerins jūsų komunikacinius gebėjimus. Renginio metu galėsite rinktis iš kelių skirtingų Bond misijų: Piratų lobis, Estafetės, Aklas buriavimas, Regata, Man Overboard ir net Jūrų mūšio simuliacija! Susikursite neišdildomus prisiminimus ir stipresnius santykius su komandos nariais, o visa tai – mėgaudamiesi diena ant vandens. Nepraleiskite progos tapti šio išskirtinio patyrimo dalimi!

KAINA nuo €8,000 iki €11,000

BEPILOTĖ VALTIS

Unikalus ir neregėtas valdomos valties modelis Drone Boat, galintis gabenti iki 10 kg svorio krovinį gali paįvairinti Jūsų šventę! Su valtimi rengiamas Vandens ir šviesų šou šventės, festivalio, gimtadienio arba masinio renginio metu! Valties gebėjimas gabenti krovinius gali būti panaudotas siekiant šou suteikti papildomą dimensiją. Valtis gali gabenti gėles, balionus, gėrimus. Taip pat, įmonės gali naudoti valties modelį naujiems produktams pristatyti unikaliu būdu. Į valtį galima pakrauti gaminį ir plaukti per vandenį į paleidimo vietą. Tai sukurtų įsimintiną patirtį dalyviams ir sukeltų šurmulį apie produkto pristatymą. Laivo modelis gali būti naudojamas vandens festivaliuose arba būti rinkodaros kampanijų dalimi, siekiant atkreipti dėmesį į prekės ženklą ar produktą. Laivo krovininė talpa gali būti panaudota pavyzdžiams ar reklaminėms prekėms platinti ant vandens.

KAINA €1,800

PRAMOGŲ KOMPLEKTAI

VR KOMPLEKTAS

€4,812

Robotų varžybos

Minčių skaitymo aparatas

Hologramų kūrimas

VR Ralio simuliatorius

VR Skrydžio simuliatorius

VR simuliatorius

4X FULL KOMPLEKTAS

€3,770

Robotų varžybos

Minčių skaitymo aparatas

Hologramų kūrimas

VR simuliatorius

LENKTYNĖS x SIMULIACIJA

€7,600

Simuliaciniai žaidimai

Trasos paruošimas

Dronų lenktynės

FPV lenktynininko pasirodymas

Video ir foto medžiaga