+37061237700 [email protected]
Elektronikos programavimas

Su Arduino sukurkite savo svajonių prietaisą!

KĄ VEIKSIME:

• Susipažinsime su Arduino ir mikrovaldikliais, jų struktūra ir veikimo principais.
  • Mokysimės naudotis blokų ir C++ programavimo kalbomis, skirtomis mikrovaldiklių programavimui.
  • Atliksime praktinius projektus, kuriuose kursime ir testuosime elektronikos grandines su įvairiais jutikliais ir veikikliais.
  • Įgysime praktinių įgūdžių naudojant elektronikos programavimo įrankius ir įrangą.
Registruotis į laukiančiųjų sąrašą
Kursuok registracija į laukiančiųjų sąrašą
Jus dominančią temą (vieną ar kelias):

Įgykite naujų įgūdžių ir paverskite savo kūrybinius projektus realybe!

Mes įsikūrę

Kalvarijų g. 143, Vilnius 08221

Užsiėmimų laikas

Rinkitės iš skirtingų datų bei laikų Kursuok internetinėje sveitainėje.

TURITE KLAUSIMŲ?

INFORMACIJA

Kaina:

500 Eur – dirbantiems asmenims yra galimas pilnas valstybės finansavimas

Amžius:

18-65 metai

Kam skirti šie mokymai?

Mokymai yra skirti žmonėms, kurie nori įgyti arba tobulinti profesines kompetencijas mikrovaldiklių ir mikrokompiuterių elektronikos ir programavimo srityje.

Žinių Panaudojimas:

Įgytos žinios ir įgūdžiai bus panaudojami mikrovaldiklių ir mikrokompiuterių elektronikos ir programavimo projektų kūrimui bei įgyvendinimui, blokų ir C++ programavimo kalbų taikymui programuojant mikrovaldiklius ir mikrokompiuterius, elektronikos sistemų elementų atpažinimui, apibūdinimui ir pritaikymui, elektronikos ir elektrotechnikos prietaisų gamybos sistemų įrenginių kontrolei ir valdymui.

Mūsų siekiai:

• Suteikti išsamius elektronikos ir programavimo įgūdžius suaugusiems, orientuotus į Arduino ir mikrovaldiklius.
  • Ugdyti praktinius įgūdžius, leidžiančius kurti naudingus projektus realiose situacijose.
  • Skatinti inovatyvų mąstymą ir problemų sprendimo gebėjimus.
  • Paruošti studentus ateičiai technologijų srityje, žinant rinkos poreikius ir galimybes.

KITOS KLASĖS

PRADINUKAI