+37061237700 [email protected]

Projekto „Sailing Into Opportunities“ tarptautinis susitikimas Rumunijoje

May 20, 2024 | Erasmus+, Sailing Into Opportunities

2024 m. gegužės 15-16 dienomis Botosani mieste, Rumunijoje, įvyko antrasis tarptautinis #sailtunities projekto partnerių susitikimas. Susitikimo šeimininkai – vienas iš projekto partnerių Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botoșani.
Susitikime dalyvavo 10 dalyvių, atstovaujančių projekto koordinatorių „Robotikos mokykla“ ir projekto partnerius: Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnaziją (Lietuva), Kuressaare Nooruse Kool (Estija) ir Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi“ Botosani (Rumunija).

Pagrindinis šio susitikimo tikslas buvo pristatyti projekto partnerių atliktas veiklas ir pasiektus rezultatus paskutiniu projekto laikotarpiu bei suplanuoti būsimas veiklas.


Susitikimas prasidėjo susitikimo dalyvių prisistatymu, darbotvarkės ir susitikimo tikslų apžvalga, projekto plano ir biudžeto panaudojimo apžvalga. Tuomet išklausėme partnerių pristatymus apie atliktus eksperimentus ir jų pagrindu sukurtą metodinę medžiagą. Partneriai pristatė parengtus pamokų planus, prezentacijas ir kitą eksperimentavimo etapo vaizdinę medžiagą. Vėliau planavome tolesnius mokymo medžiagos kūrimo žingsnius. Vėliau buvo skirta laiko pristatyti kiekvienos organizacijos įžvalgas ir pasiūlymus dėl sklaidos ir suinteresuotųjų šalių įtraukimo veiklų.


Antrąją dieną partneriai aptarė pasirengimą pilotavimui ir būsimus mokytojų mokymus Estijoje. Sudarėme preliminarų darbotvarkės, vedėjų ir dalyvių planą. Aptarėme, kaip galėtume padidinti projekto poveikį pasitelkdami įvairias vietines organizacijas ir informacinius partnerius. Taip pat susitikome su šios mokyklos dvyliktokais ir pabendravome apie jų mokslo ir gyvenimo Botošanyje aktualijas bei studijų ir ateities planus.


Po susitikimo mūsų šeimininkai pakvietė mums pasivaikščioti po Botosani ir sužinoti apie šiame mieste gimusias iškilias Rumunijos asmenybes.