TECH PRINCESĖ

Jei visada buvo įdomu ką nors sukonstruoti, neįsivaizduojate dienos be technologijų ir žaidimų, kur galite išmokti naujų dalykų bei rasti išradingų draugių, ši stovykla jums!

informacija

Kaina:  280€ / 5 dienos

Amžius: 6 – 15 metų

Papildomos veiklos:
Vieną pasirinktą dieną keliausime į vieną didžiausių vertikalaus laipiojimo įstaigų –Vertical.

Dažnos pertraukos nuo ekranų numatytos pačioje veikloje.

Maitinimas:
Pietūs gretimame aukšto meistriškumo restorane Mobis Dikas, priešpiečiai vietoje – vaisiai, bandelės, vanduo.

REGISTRACIJA

Tech princesė 2024

KODĖL RINKTIS ŠIĄ STOVYKLĄ?

Suteiksime žinias ir įrankius įsitraukti į sparčiausiai augančias industrijas. Mergaitės išbandys skirtingas technologijas, atlikinės eksperimentus, gamins daiktus, projektuos 3D modelius. Įkvėpimo semsimės iš garsių mokslininkių. Laukia galybė atradimų!

Visa mokymo metodika paruošta taip, kad dalyviai per žaidiminę prizmę mokytųsi neįkainojamų inžinerinių žinių. Kursas sukurtas mūsų, bendradarbiaujant su inžinieriais ir edukologais iš Olandijos, Estijos, Rumunijos, apdovanotas ES komisijos švietimo inovacijų prizu (EITA2022).

Ką veiksime:

• Jaunosios technologijų princesės susipažins su inžinerijos ir robotikos pagrindais;
  • Konstruosime inžinerinius stebuklus, paremtus Rube Goldberg mašinos veikimo principu;
  • Programuosime su Micro:bit ir Scratch;
  • Išmoksime valdyti servo ir DC variklius;
  • Išbandysime modeliavimą ir projektavimą 3D aplinkoje;
  • Mokysime vieni kitus ir mokysimės taikydami STEAM ir Design Thinking metodikas;
  • Ir žinoma kiti smagūs, įtraukiantys užsiėmimai ir žaidimai lauke bei laipiojimas Vertical salėje!

Mes įsikūrę

Robotikos mokyklos laboratorijoje
Kalvarijų g. 143, Vilnius

stovyklos datos

Rugpjūčio 5-9d.

• 09:00-17:00
  • (Palikti vaiką pas mus galite nuo 8:00. Pasiimti iki 18:00)
  • Stovykla dieninė – be apgyvendinimo.

TURITE KLAUSIMŲ?

KITOS stovyklos