Ieškantiems daugiau iššūkių

Vandens tyrimo laivų-dronų būrelis

Rinkdamiesi šį kursą sužinosite apie laivus-dronus, jų gamybos principus ir tikslą. Išmoksite kaip yra atliekami įvairūs tyrimai, kaip vandens filtravimas ar vandens taršos matavimai.

informacija

Kaina:

NEMOKAMAI! Šį būrelį galima lankyti tik nemokamai II semestre, jeigu I-ame semestre (2024/2025 m.) lankėte bet kurį kitą mūsų būrelį.

Amžius: Nuo 10 ir vyresni

REGISTRACIJA

Registracija į būrelį „laivai-dronai“
Pažymėkite visas Jums patogiausias būrelio vedimo datas:
Pažymėkite visus Jums tinkamus būrelio laikus:
Pasirinkite, kokiu būdu norite mokytis:

ką Ugdysime:

• Pagrindiniai mechanikos principai: Išmoksime pasigaminti laivą-droną, pritaikydami mechanikos dėsnius.
  • Mikrovaldiklių programavimas: Mokysime programuoti populiarius mikrovaldiklius, tokius kaip Micro:Bit arba Arduino:
    • MicroBit: Tai pažangus, net pradinukams tinkamas programavimo įrankis, sukurtas BBC įgyvendinant iniciatyvą Make It Digital, MicroBit skatina vaikus tyrinėti programavimą ir elektroniką, leidžia lengvai kurti įvairius interaktyvius projektus, nuo paprastų LED pamirksėjimų iki sudėtingų jutiklių naudojimo.
    • Arduino: Populiari atviro kodo platforma, naudojama kuriant įvairius elektronikos projektus, suteikianti galimybę gilintis į mikrovaldiklių programavimą ir automatizaciją. Arduino buvo pagrindinė technologija, naudojama kuriant tokias inovacijas kaip pirmosios 3D spausdintuvų versijos ir namų automatizavimo sistemos. Gal moksleivis po šio būrelio jūsų namus pavers išmaniais?
    • Technologijos ateitis: Supažindinsime su vandens dronų ateities tendencijomis ir galimybėmis, bandysime perprasti, kaip vandens dronai gali keisti pasaulį ir kokiose srityse panaudojami.
  • Pažintis su aplinkosauga: užsiėmimų metu kursime vandens filtravimo sistemas, susipažinsime su vandens taršos problemomis bei šių problemų sprendimo būdais.
  • Kūrybinis problemų sprendimas, komandinis darbas: Mūsų technologiniuose užsiėmimuose mokomės ne tik inžinerijos ir programavimo, bet ir įgūdžių, kurie praverčia visą gyvenimą net kitose srityse. Mokomės projektą vystyti komandoje ir individualiai, siekti tikslo, pasidaryti planą ir kt.

Įgyjamos kompetencijos

• Elektronikos žinios ir įgūdžiai.
  • Mikrovaldiklių programavimas.
  • Aplinkosauga
  • Programavimas.
  • Kūrybinis mąstymas.
  • Projekto valdymas.
  • Kūrybiškumo skatinimas.
  • Technologijų supratimas.
  • Praktiniai įgūdžiai.
  • Bendradarbiavimas ir komandinis darbas.

Mes įsikūrę

A. Kalvarijų g. 143, Vilnius 08221

Užsiėmimai vyksta

Tvarkaraštis ruošiamas pagal Jūsų balsavimus registracijose