+37061237700 [email protected]

Webinaras lietuvos mokytojams

Kaip pritaikyti nemokamą inžinerijos, 3D modeliavimo ir programavimo medžiagą savo pamokose ir būreliuose.

Kviečiame mokytojus prisijunti prie Lietuvos talentus auginančio, Europos sąjungos finansuojamo projekto “Erasmus+” bei atverti duris naujoms galimybėms ir kitokioms mokymosi alternatyvoms. Naudojant sukurtą metodologinę medžiagą, paremtą STEM (Mokslas, Technologija, Inžinerija, Matematika), tobulėja ne tik vaikai, bet ir mokytojai.

Šio webinaro tikslas – parodyti naujai sukurtą STEM mokymo įrankį “Kaip auginti išradėją” ir pristatyti visas jo galimybes, pritaikytas pamokoms ir būreliams.

Pristatysime keturių partnerių iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Olandijos, sukurtą 4 modulių programą. Mokymosi metodika apima ne tik nuoseklią pamokų medžiagą, bet ir mokytojo knygą. Pateikiamos metodologinės nuorodos skirtos padėti mokytojams dėstant temas, kurios jiems gali būti visiškai naujos.

Šiandieniniame pasaulyje, technologijoms besiveržiant į mūsų gyvenimus, mokytojai taip pat turės išskirtinę progą pakelti savo kvalifikaciją ir susipažinti su naujausiomis tendencijomis technologijų srityje. Po šio STEM disciplinomis paremto kurso, tikrai jausitės paūgėję. Tikime, kad net atrasite naujų savo talentų.

Mokymo medžiagos moduliai susideda iš:

“The MicroBit”; (liet. „Mikrobitai“)Mokymasis užprogramuoti „micro:bit“ su papildomais komponentais, kuriant įdomius dalykus;

“The Art Of Making”; (liet. „Kūrybos procesas“) (Lego Mindstorms) Robotų kūrimas ir programavimas, naudojant robotikos rinkinius „LEGO Education Mindstorms EV3“;

“Build Arm Wrestling Model”; (liet. „Rankos lenkimo modelio kūrimas“) 3D modeliavimas, spausdinimas ir dinaminės apkrovos testavimas, intuityvi fizika ir mechanika;

“How To Make Ideas and How They Travel”; (liet. „Kaip kurti idėjas ir kaip jos keliauja“) Inovatyvios inžinerijos ir dizaino idėjos bei inžinerinių problemų sprendimai, kūrybinis mąstymas.

Kokia webinaro nauda?

  • Susipažinsite su siūlomais įrankiais ir modulių specifika; 
  • Sužinosite, ką galima išmokti;
  • Kokių rezultatų pasiekti ir kokios įrangos reikia, norint dirbti su šiuo nemokamu įrankiu;
  • Sužinosite, kur patalpinta mokymosi medžiaga;
  • Kokia tolimesnė kursų mokytojams eiga.

Projekto koordinatorė – Robotikos mokykla, padės atsakyti į iškylančius klausimus bei pasirūpins sklandžiu mokymosi medžiagos ir reikiamos įrangos integravimu į jūsų mokyklas.  Manais, lauksime grįžtamojo ryšio, kuris bus skirtas mokymosi įrankio tobulinimui, kad šis Erasmus+ projektas atneštų kuo didesnę pridėtinę vertę neformaliam švietimui.

Jau dabar bendradarbiaujame su mokyklomis ir mokytojais visoje Lietuvoje bei užsienyje ir labai džiaugiamės, kad vis daugiau vaikų susipažįsta su naujausiomis technologijomis ir siekia gilinti savo žinias ateityje.

O jei domina ne tik pasiūlytas mokymosi įrankis, esame visada pasiruošę aptarti visas galimybes ir pasiūlyti kitų su robotika ir technologijų edukacija susijusių alternatyvų. 

Projektą bendrai finansavo Europos Sąjungos programa Erasmus+. Projekto sutarties numeris 2017-1-LT01-KA201-035284. Projekto koordinatorius: VšĮ „Robotikos mokykla“ (Lietuva). Projekto trukmė: 02.11.2017-01.11.2019.